Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Stalker znásilnil těhotnou ženu, pak ji nutil, aby ho kojila!

Kevin Gibbson mučil dvě ženy.

Psychopat Kevin Gibbson (50) znásilnil těhotnou ženu a potom, co porodila, po ní chtěl, aby ho kojila.

Svoje odporné chování omlouval tím, že citoval z bible. Policie na něj přišla až poté, co se do jedné ulice k první mučené ženě nastěhovala i druhá oběť tohoto monstra. Gibbson své oběti týral víc než deset let. Neustále je pronásledoval, vydíral a nedobrovolně věznil v jejich domovech.

Teď byl shledán vinným v 11 obviněních a odsouzen k 25 letům vězení. Podle policejního detektiva, který na případu pracoval, se jednalo o jeho nejstrašnější případ takového chování za dvacet let praxe u policie.

První oběť podle Daily Mail uvedla, že z ní Gibbson úplně vysál život. Další žena, kterou znásilnil, chtěla spáchat sebevraždu. Muž ji bombardoval dopisy, fotografiemi, neustále na ni někde číhal. Pak ji nutil k sexu a vyhrožoval, že když o něčem promluví, zostudí ji. Přestože se podařilo zrůdu odhalit, obě oběti budou mít už do konce života traumatické následky.

Související články

Další články