Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Stále ženatý Richard Genzer požádal přítelkyni o ruku! Kape mu snad na maják?

Stále ženatý Richard Genzer požádal přítelkyni o ruku!
Zdroj: kalendář Proměny 2017
+ Další 4 fotografie
Konec roku se blíží a máme tu další zásnuby! Tentokrát do toho chce praštit Richard Genzer! Má to ale háček, ženich je stále ženatý s jinou... Kape mu snad na maják?

Vystudovaný tanečník, komik a herec Richard Genzer (50) požádal svoji přítelkyni Markétu Jiránkovou o ruku! Markéta mu řekla své ano, tato pohádka však není tak růžová, jak se zdá.

Zásnuby sice proběhly po pěti letech vztahu, romanticky pod vánočním stromečkem. Richard se ale asi někde zapomněl. Je ještě stále ženatý. Je na tom podobně jako Leoš Mareš, ten je taky stále ženatý, a přesto světu cpe svoji lásku Moniku až pod nos.

Zapomněli jste, s kým že je to vlastně Richard Genzer ženatý? Tou bývalou nevěstou je moderátorka a učitelka zpěvu Linda Finková, s níž má dvě děti, dceru Viktorii a syna Matyáše.

„Byl to nejkrásnější vánoční dárek. Jsem šťastná,“ svěřila se v komentářích na sociální síti přátelům Markéta Jiránková.

Markétu Genzer požádal o ruku proto, aby viděla, že s ní počítá do budoucna. Tím jí také dokázal, že s ní plánuje společný život. Rozvod musí Richard začít řešit dřív než přípravy na veselku. Zda to stihne do roka a do dne, netuší ani on sám. Nicméně podle všeho by měl samotný rozvod proběhnout hladce. Linda Finková má už také stálého partnera a děti jsou natolik velké, že svého tátu mohou vidět kdykoliv.

Související články

Další články