Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Stále vypadá jako Saxana: Petra Černocká (70) prozradila svůj recept na mládí

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
dívka na koštěti
Herečka Petra Černocká (70) se nejvíce proslavila rolí čarodějnice Saxany ve filmu Dívka na koštěti. Tento snímek je starý už téměř 50 let, herečka ale jako by se vůbec nezměnila. Její recept na mládí je přitom velmi jednoduchý.

Petra Černocká se do paměti televizních diváků už desítky let zapisuje jako Saxana z pohádky Dívka na koštěti. Pod její filmovou přezdívkou ji znají i dnešní děti, což z ní dělá výjimečnou osobnost. Jak je ale možné, že vypadá téměř stejně jako v roce 1971, kdy dnes už kultovní snímek vyšel?

Svůj recept na mládí Černocká prozradila v Show Jana Krause, který z její svěží pleti nemohl spustit oči. „Já se večer odlíčím, namažu se, ráno vstanu a zase se mažu. A to úplně obyčejnou Indulonou, kterou jsme zamlada krémovali i boty a kabelky,“ řekla legendární Saxana.

Je až šokující, jak jednoduchý elixír mládí Petra používá. Herečka je dokonalým důkazem toho, že stárnout se dá i bez plastik, s grácií a navíc téměř bez námahy.

Mohlo by vás zajímat

Další články