Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Stále věří ve šťastný konec. Bouček se bude potřetí ženit, tajemství vyzradila Agáta!

Zdroj: Instagram.com
+ Další 4 fotografie
třetí svatba
Moderátor Libor Bouček (38) se bude podle všeho potřetí ženit. S přítelkyní Gábinou Bendovou (27) chodí už pět let a podle toho, co prozradila jeho kamarádka Agáta Prachařová, je svatba na spadnutí.

Libor Bouček (38) se o svatbě zatím nezmínil. Jenže to by nemohla dostat slovo Agáta Prachařová (34), která se zřejmě nevědomky prořekla. V rámci povídání s Lenkou Špillarovou z TV Prima, která se Agáty zeptala, jestli dostala pozvánku na svatbu Libora Boučka, odpověděla bývalá modelka kladně.

Překvapený Bouček tak musel jít s pravdou ven. „Svatba určitě bude, ale kdy a kde ještě sám nevím. Jak se doslýchám, tak lidi okolo mě ví víc. Teď jedu moderovat do Ostravy na Zlatou tretru, pak budu celý festival v Karlových Varech a pak se uvidí. Zatím je dost času na plánování," sdělil Blesku moderátor.

S krásnou Gábinou, kterou poznal během soutěže Miss randí už pět let. Nedávno se oba objevili na svatbě Patrika Hezuckého. Zahořela tam v Liborovi touha po další veselce? Po dvou předchozích neúspěšných manželství by si Bouček "happyend" zasloužil.

Jeho první ženou byla slovenská moderátorka Mariana Ďurianová (42), ta Libora už po pěti měsících podvedla. Podruhé si vzal právničku a tenistku Janu Hlaváčkovou, ani s tou nedopadlo manželství dobře.

Už teď je ale jasné, že se na svatbě, která se má konat v létě, potkají Agáta i Jakub (35) Prachařovi. Oba jsou totiž Boučkovými dobrými kamarády. Přijdou na veselku jako pár, nebo každý zvlášť? Na to si budeme muset počkat.

Související články

Další články