Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Stále pohublý Brad Pitt se odrazil ode dna a zase se usmívá na svět! Bude už dobře?

Brad vypadá výrazně lépe, má to nejhorší za sebou?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 44 fotografií
Skoro to začíná vypadat, že s Bradovou psychikou to jde pomalu nahoru. Ještě nedávno byl zkroušený rozvodem a nekončící válkou o děti. Pak se ale vyzpovídal ze svých alkoholových hříchů a vypadá to, že mu to trochu zvedlo náladu.

Je sice ještě pohublý jako lunt, ale zdá se, že nálada se mu zlepšuje. Brad Pitt za poslední dobu zažil úplné dno, opustila ho žena, která ho obvinila z nasávání a napadení, zakázala mu přístup k dětem a ještě se mu vysmál celý svět.

Vše bylo završeno přiznáním alkoholového problému, který se mu v posledním roce trochu vymkl z rukou. V nedávném rozhovoru se ze všeho vyzpovídal a jako by se mu ulevilo.

Dokonce i s Angelinou vychází již lépe a společně se snaží přizpůsobit společnou péči o děti svým nabitým časovým rozvrhům. Upřímně se nám ulevilo, že můžeme vidět Brada zase s úsměvem na tváři. Chvilku to s ním vypadalo opravdu zle, ale je to silný chlap a zvládl se zmátořit. Dokonce navštěvuje terapie s anonymními alkoholiky. Chce světu a hlavně soudu dokázat, že je na něj spolehnutí a dokáže se o své ratolesti postarat.

Což nás dovádí k myšlence, kdo by podle vás měl získat děti Brangeliny do péče? Brad nebo Angie? Redakce Extra fandí Bradovi. Byl to sice násoska, ale kdo ne? Angelina je oproti tomu trochu více ujetá.

Související články

Další články