Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Stále není v pořádku! Laďce Něrgešové se zranění hojí pomalu

Laďka pořád zápolí s otoky na ruce…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Je to pár týdnů zpět, kdy se moderátorce Laďce Něrgešové (42) stala velmi nepříjemná událost. Poté, co měla slzy v očích z rozvodu s novinářem Jaromírem Pleslem (45) to už vypadalo, že v jejím životě zavládne klid. Jenže ji zastihl hodně nepříjemný zánět šlach a ruku tak musí nosit v ortéze. Jak to vypadá, stále má nepříjemné komplikace.

Laďka moc dobře ví, že když člověk trpí záněty šlach, není to rozhodně nic příjemného. Před pár týdny se jí vrátil starý zánět šlach v pravé ruce. „Tak jako takhle… Já si to na vysílání za chvíli sundám. Ale bolí to. O tom žádná. Nicméně historie se opakuje. Dvouleté dítě už něco váží a vaše pravá ruka už toho má dost. Zánět šlach s dvouletým Adamem. A teď i s Medou. Injekce stejné, ale čerstvé. Ortéza je ještě po akci Adam. Což je vidět,“ uvedla před časem sexy moderátorka s tím, že zánět vznikl kvůli tomu, že často nosí své děti na ruce.

Jak to vypadá, už je v pořádku, ale stále mírné komplikace má. „Pokus číslo 173. Tejpování proti otokům,“ popsala Laďka, proč má na ruce stále několik pruhů náplasti.

Poprvé se jí komplikace s rukou dostavily se synem, teď se jí zánět vrátil s dcerou. Laďka dokonce chvíli uvažovala, jestli nepůjde na neschopenku, ale nakonec se rozhodla, že bude v primáckém Top Staru pokračovat i přes bolest.

Související články

Další články