Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Stála v pozadí jejich vztahu tajemná žena? Proč Vágner skončil s Bučkovou tak nečekaně?

Stojí za rozpadem krásného vztahu někdo třetí?
+ Dalších 34 fotografií
Pro jejich fanoušky byl rozchod nečekanou fackou. Zdálo se, že láska modelky Elišky Bučkové (29) a rybáře Jakuba Vágnera přetrvá věky. Jenže Vágner najednou vztah ukončil. Proč? Stojí v pozadí tajemná žena?

Krásná modelka Eliška Bučková (29) se snaží rozchod ustát. Na svůj instagramový profil umístila smířlivý komentář. „Máme různé touhy, různé sny a toužíme po tom sdílet je a realizovat s milovanou osobou. Někdo touží po teple rodinného krbu, společných chvílích, někdo po dobrodružství a cestování. Všechny sny mají stejnou váhu, protože každý z nás má právo snít,“ napsala Eliška.

Na první pohled se zdá, že Eliška chtěla pracovat na miminku a vytvářet rodinnou harmonii. Jakub se nechtěl vzdát dobrodružných expedic a cestování po světě. Eliška se chtěla stát mámou, Jakub ale koukal po rybách. Taková je hlavní verze.

Jenže existují i spekulace, že jim do vztahu opakovaně vstupovala tajemná žena. Podle některých zdrojů s touto slečnou Vágner chodil před Bučkovou a nedokázal na ni přestat myslet. „Tři měsíce to táhl vlastně se dvěma slečnami. A to ještě flirtoval s dalšími. Často jsem viděl, že Jakub se zamiluje a dobývá tu ženu za každou cenu a jakmile se ona také zamiluje, tak jde zase o dům dál a vykašle se na ni,“ napsal do redakce muž, který tvrdí, že je Jakubovým kamarádem.

Zda má Jakub čisté svědomí, nebo rozchod proběhl trochu nadivoko, ví jen on sám. S novináři nekomunikuje s tím, že si chce střežit své soukromí.

Mohlo by vás zajímat

Další články