Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Stala se z vás frigida? Pak můžete počítat s těmito 4 komplikacemi

Zdroj: facebook
Chuť na sex prostě vyprchala? Může to být složitou rodinnou situací, únavou, leností nebo nechutenstvím k partnerovi. Proti frigiditě byste měla ovšem aktivně bojovat, jinak to totiž s vámi půjde z kopce a můžete počítat, že se vám stanou tyhle 4 pohromy.

Ocitl se váš život ve slepé uličce a vy nevíte, jak z ní ven? Sex, který jste dříve milovala, se pro vás stal povinností nebo naprostou katastrofou, a pokud jste zadaná, pravděpodobně vám nová frigidní situace narušuje i pohodový vztah Důležité je pátrat po příčině a snažit se v sobě sexualitu opět probudit. Pokud to totiž neuděláte, půjde to s vámi z kopce.

1. Postava v háji

Vaše boky, bříško, ale i zadek se začnou neuvěřitelnou rychlostí zakulacovat a vy budete vypadat jako pořádně napěchovaná jitrnice Není lepšího sportu, než je sex, a tak šup, šup do peřin.

2. Sex-appeal v nedohlednu

Tím, že odmítáte sex a ani sama sebe neuspokojujete, mizí z vašich očí sexuální energie, kterou jste dříve měla na rozdávání. Najednou by si o vás neopřel kolo vůbec nikdo, a to se můžete vyfešákovat, jak chcete Leklá ryba bez života se stane vaší přezdívkou.

3. Humor neexistuje

Pokud vám v životě chybí sex, chybí vám nejen energie, ale i smysl pro humor. Stává se z vás upjatá osoba, která se nedokáže uvolnit a chvíle si pořádně užívat.

4. Únava mnohem větší

Máte pocit, že právě sex bylo to, co vás vyčerpávalo? Pokud s ním skoncujete nadobro, budete na tom s únavou ještě mnohem hůř

Související články

Další články