Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Stala se z ní nádherná milfka! Takhle dnes vypadá Lena z nováckého Big Brothera

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Když se objevila v reality show Big Brother, kterou vysílala televize Nova, pánové si mnuli ruce. Nejkrásnější a jedna z nejvýraznějších účastnic byla schopna všeho, aby si odnesla výhru v podobě milionů. Klidně se vyspat se svým kolegou ze šmírovací vily či se svléknout před objektivem kamery. Jenže uplynula řada let a z mladé rebelky se stala krásná maminka. Jak dnes Lena Záhorská vypadá?

Ve vile se pobláznila do bývalého pornoherce Filipa Trojovského, s nímž se před kamerami i vyspala. Když opustila soutěž, začala randit s vítězem Davidem Šínem alias Shrekem. Toužila po luxusu a nespoutaných večírcích.

Divoženka Lena ve vile předvedla skutečně všechno. Jenže dnes už je všechno jinak. Lena, která žije v Brně a jen občas zamíří do Prahy, se stala pyšnou maminkou a málokdo by jí dnes z tváře vyčetl, že se zúčastnila reality show Big Brother, kde nahota a alkohol byly na denním pořádku.

Leny se stala skutečně půvabná maminka a zřejmě i spořádaná žena, která už ví, že láska k movitým pánům není tím, co by od života chtěla. Víc je spokojený život a výchova krásné dcery.

Mohlo by vás zajímat

Další články