Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Stála by za hřích? Známá česká moderátorka ukázala tělo bohyně jen v plavkách!

Ve svém věku vypadá parádně…
+ Další 2 fotografie
Moderátorka Eva Borská si užívá dovolenou ve Španělsku, a když vyjde v plavkách na pláž, vášniví Španělé na ní mohou nechat oči. Ve Španělsku je na dovolené s dětmi, takže se veškerý program podřizuje jim. Kromě řádění v moři nebo v bazénu se pro své fanoušky nechala vyfotit v plavkách. A rozhodně je se na co dívat...

„V blízkosti městečka Torredenbarra, kde každý rok trávíme dovolenou, jsou hned tři parky. Dva vodní a jeden zábavní – PortAventura. Tam jsme byli s dětmi už několikrát a je to zatím nejlepší park, který jsme viděli a pokaždé tam chtějí znovu. Kromě desítek atrakcí tam mají i pestrý doprovodný program, který je podle různých období nebo svátků tematicky zaměřený. Neuvěřitelný tu bývá třeba Halloween, v létě jsou zase super vodní atrakce a různá vystoupení se zvířaty – delfíny, kosatkami nebo papoušky,“ přiznává moderátorská hvězda TV Barrandov, která je ve Španělsku a na pobřeží Costa Daurada jako doma.

„Jelikož s sebou máme na dovolené syna Péťu, dceru Moničku a jejího kamaráda Míšu, raději jsem doposud absolvovala všechny atrakce v aquaparku s nimi. Byl to pro mě takový návrat do dětských let. Na toboganu jsem byla naposled jako malá holka. Čím jsem starší, tím mám větší pud sebezáchovy a některé atrakce vyžadovaly dost sebepřemlouvání, ale musím říct, že jsem si to s dětmi doopravdy užila. Za normálních okolností bych už ale na tobogan nevlezla ani ve snu,“ smála se Eva Borská.

„Letos jsme ‚chytli‘ extrémně teplé počasí, takže jsme prakticky celý den ve vodě. Přestože nejezdíme do typického letoviska plného turistů, v těchto extrémních vedrech byli u vody snad všichni místní. A ani my jsme nemohli jinak. Když jsou ale teploty pod třicet stupňů, rádi navštěvujeme různé památky nebo města. V Barceloně jsme prozkoumali snad už úplně všechno – od památek, jako je třeba Sagrada Familia, přes trhy na La Rambla až po různé restaurace a obchody. V tamním přístavu je nádherné Aquarium, kde jsou k vidění všemožné druhy mořských živočichů. Z toho byly děti úplně paf,“ dodala sexy moderátorka.

Mohlo by vás zajímat

Další články