Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Stal se ženou, vdal se a pak ho rozsekali a znetvořili. Muž brutálně doplatil na změnu pohlaví!

Změna pohlaví ho stála život!
Zdroj: vkontakte
Adam Aliev se nechal přeoperovat na ženu a stal se Rainou. Pak se vdal a jen pár dní po svatbě byl brutálně zavražděn.

Adam Aliev se necítil dobře v mužském těle, a tak se nechal přeoperovat na ženu. Stala se z něj krásná Raina, a dokonce potkala i svoji osudovou lásku Viktora, kterého si zanedlouho vzala. Jenže v tom byl háček. Adam byl muslim a to nemohl překousnout jeho otec.

A nenechal to jen tak. Při výstupu v televizi se rozhořčil natolik, že své už dceři vyhrožoval smrtí. „Nechte ho zabít, nechci ho vidět. Přiveďte ho sem a zabijte ho před mýma očima,“ křičel otec Alimshaikh Aliev. „Mladý muž se rozhodl změnit svoje pohlaví, protože si chtěl vzít muže, kterého miloval,“ oznámil ruský zpravodajský web.

Raina šla ihned na policii, protože měla strach o svůj život. Bála se, že ji otec opravdu zabije. Nenáviděla ji celá rodina, včetně její matky. „Porodila jsem syna, ale na co? Je to taková ostuda pro rodinu,“ řekla její matka. Změna pohlaví je totiž v islámu zcela zakázaná.

Jenže ani policie jí nebyla nic platná. Její tělo našli za pár dní rozřezané a znetvořené. Ti, kteří ji znali, ji ani nemohli poznat. Raina doplatila na svoji změnu pohlaví. S operací a následnou svatbou nesouhlasil ani nikdo ze sousedů a blízké komunity. „Každý druhý člověk na Kavkaze ho chtěl zabít. Podle našich tradic je to jen ostuda pro rodinu, je to špína na celém Kavkaze,“ řekl jeden z nich.

„Byl nenáviděn pro svoji netradiční sexuální orientaci, a když si změnil pohlaví, byl zatracen a vyhrožovali mu,“ uvedla televize. Oběť byla z etnické čečenské rodiny žijící v Dagestánu, muslimské oblasti mezi Kaspickým mořem a Čečenskem na ruském Kavkazu. Podrobnosti vraždy zatím nejsou známy.

Související články

Další články