Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Stal se zázrak? Victoria Beckham se usmála. Jenže z toho jde spíš mráz po zádech!

Stal se zázrak? Victoria Beckham se usmála. Jenže z toho jde spíš mráz po zádech!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Když se Victoria Beckham usměje, to aby se slavilo po celém světě a ideálně vyhlásit rovnou státní svátek. Ale teď už možná chápeme, proč úsměvem tak šetří. Když se na módní přehlídce usmála, tak to nebyl milý úsměv, ale spíš jako křeč z hororu nějakého masového vraha.

Na většině akcí působí bývalá zpěvačka Victoria Beckham jako ledová královna a nikdo netuší, čím si tak získala nejpřitažlivějšího muže pro tento rok Davida Beckhama Jenže sám její manžel o ní tvrdí, že v soukromí je to veselá kopa.

Nedávno se pokusila o to být milejší a poodhalit své zoubky. Jenže to raději neměla dělat. Kdyby tam byly malé děti, tak z toho mají na dlouho noční můry Victoria místo toho, aby vypadala přívětivě, působila jako by utekla z béčkového hororu, kde by mohla strašit lidi.

Možná příště, ať úsměvem zas šetří, "ledovka" jí jde za ty léta lépe, vypadá to, že úsměv na veřejnosti už zapomněla. Jen se sami přesvědčte, že tohle není milý smích, ale něco děsivého. Upozorňujeme, že je to na vlastní nebezpečí.

Související články

Další články