Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Stal se zázrak! Mama Džegr vzala Veroniku Kopřivovou na milost. „Holky“ si dokonce volají!

Paní Jágrová chce mít v rodině klid.
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 44 fotografií
Tak tomu se říká opravdu vánoční zázrak. Doteď paní Jágrová (70) nemohla vydýchat minulost Veroniky Kopřivové (25), kdy se kroutila v Německu u tyče, jenže svátky a mateřská láska udělaly své a maminka Jaromíra Jágra (44) vzala potenciální snachu na milost. Dokonce spolu vesele komunikují.

Hokejistovi se povedl další majstrštyk, kdy si připsal další cenné body v NHL a neradovala se z toho jen Verča, která to celé sledovala přímo z tribuny, ale samozřejmě i mama Džegr. Ta jako při každém zápase seděla u televize a fandila svému synovi. Ta si během celého mače esemeskovala s Veronikou!

„Když napsala, že je tam s ní i Radek Štěpánek, tak jsem věděla, že to Jarda tenhle večer dokáže,“ svěřila se Anna Jágrová Blesku.

Tenista dělal bývalé tanečnici od tyče garde, je totiž Jardovým dobrým kámošem. Aspoň se tam Veronika nenudila. Radek často dojíždí z Bradentonu, kde trénuje na novou sezonu.

„On už byl i na zápase, když se Jarda dostal na třetí místo v bodování. Je to prostě ‚Štěstíčko‘. Zato naší Celině to bylo úplně jedno a klidně spala,“ dodala s úsměvem paní Jágrová, která to asi už skoro snaše odpustila. A možná se začala těšit i na vnoučátko, kadeřnice z Teplic by si totiž pod stromeček přála otěhotnět. Ještě aby ne, Jarda, to je zlatý důl.

Související články

Další články