Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Stal se z Borkovce poslíček? Z této fotky se musí Knechtová za břicho popadat!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 59 fotografií
Jak to je?
Pověsil kariéru zpěváka ze školních besídek a okresních diskoték na hřebík? Finalista SuperStar 2018 Petr Borkovec (19) měl po skončení soutěže nakročeno v hudebním průmyslu uspět. Do vlivných kruhů ho vystřelil i románek s porotkyní Katarínou Knechtovou (37). Ta se po rozchodu musí za břicho popadat, fanoušci totiž spekulují, že se teď rodák z Jablunkova živí rozvozem pizzy!

Vyměnil mikrofon za řadící páku? Petr Borkovec (19) se vyfotil u poslíčkovského auta s krabicemi pizzy na rukou a kolo spekulací, že se teď živí rozvozem jídla, se roztočilo na plné obrátky!

„Rozvážíš pizzu, jo?“ ptal se Borkovce jeden z fanoušků. Tato představa musela pobavit především Katarínu Knechtovou (37). Výrazně starší slovenská zpěvačka dávala Petrovi několik šancí, podle informací eXtra.cz se s ním však před třemi měsíci rozešla kvůli údajným problémům s alkoholem.

Legrační fotku nakonec finalista SuperStar 2018 uvedl na pravou míru. „Nerozvážím pizzu, jenom mě mamka poslala pro oběd,“ napsal na Instagram.

Borkovec na sebe zatím neupozornil vlastní muzikou, ale spíš alkoholovými excesy. V polovině února se nečekaně objevil na brněnském finále Miss Czech Republic 2019, kde byl podle svědků zpitý pod obraz.

Dokonce zašel tak daleko, že si měl vymyslet společný koncertJustinem Bieberem (25) v Londýně.„Fi­nalista SuperStar Petr Borkovec si jede budovat pěveckou kariéru do zahraničí. Údajně míří do Londýna, kde si zazpívá s Justinem Bieberem,“ psalo se na webu jedné fotografické agentury, která byla na soutěži krásy přítomna.

Tak doufejme, že Petr co nejrychleji zařadí zpátečku. A rozhodně nemyslíme zpátečku v autě, které mu přivezlo jídlo. Fanoušci přece jen očekávají spíš nové písničky než fotky s pizzou.

Související články

Další články