Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Stal se mým vyvoleným! Lucie Bílá se pochlubila prstýnkem od kolouška Filipiho

Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
láska jako trám
Lucie Bílá (52) dosud neměla na muže štěstí. Její vztahy se po nějakém čase vždy rozpadly, nyní to ale vypadá, že narazila na toho pravého a je skutečně šťastná. Na sociální síti Instagram se pochlubila snímkem, kde se jí na prsteníčku levé ruky blýská stříbrný kroužek. Radek Filipi (35) dle jejích slov dělá její život neobyčejně krásným!

Zpěvačka Lucie Bílá je do Radka Filipiho zamilovaná až po uši a vypadá to, že stejně tak i on do ní. Není tomu tak dávno, co si nechal vytetovat podpis své milované i se srdíčkem, které kreslí k autogramům. Nyní se Lucie pochlubila snímkem nádherného prstýnku, ke kterému napsala dojemný vzkaz.

Ačkoliv Lucie a Radek tvoří pár teprve od roku 2017, navzájem v sobě mají jistotu. „Je to snad 100 let, co jsem zpívala Láska je láska a myslela si, že o ní vím všechno. Poznala jsem ji v mnoha barvách a skloňovala ve všech pádech, ale přišla až v té chvíli, kdy jsem se přestala o ni snažit, pochopit ji a hledat, a je nádherná a za odměnu,“ píše rozněžnělá zpěvačka.

Pokračovala vzkazem mířeným na její fanynky, které ještě lásku nenašly. „Kamarádky moje, dámy, ženy, slečny, nevzdávejte to. Pošlete všechny nevhodné muže k šípku a nechte se objevit tím, kterého jste si vysnily. Opravdu to funguje. Dnes jsou to dva roky, co mi ten můj vysněný navlékl na prst prstýnek a bez papírování a svatebních zvonů se stal mým vyvoleným a dělá můj život neobyčejně krásným,“ ukončuje Lucie nádherný vzkaz.

Související články

Další články