Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Markéta Konvičková řekla ANO svému pilotovi: Stál po jejím boku v těžkých časech, teď před ní poklekl

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
zásnuby
V dobrém i ve zlém, v nemoci i ve zdraví. Tento slib už brzy řekne u oltáře zpěvačka Markéta Konvičková (25) svému příteli Renému. Ten ji požádala v jejím rodném Třinci po šestiletém vztahu o ruku. Zamilovaná Markéta řekla ANO a podle komentáře na sociální síti, se už nemůže dočkat, až bude vdanou paní.

Osmý únor 2020 se pro Markétu Konvičkovou stal dnem, který si bude už navždy pamatovat. Její přítel René Kuboš se vytasil s překrásným prstýnkem a sympatickou zpěvačku požádal o ruku.

První gratulace

„8.2.2020 Řekla jsem ANO! Důležité je, jaké máš životní priority a jak silné pilíře stavíš. My je společně budujeme s Rendou už šestým rokem a strašně se těším, že budu moci strávit zbytek života po tvém boku,“ napsala ke snímku se zásnubním prstýnkem. Pod fotkou se začaly rojit gratulace od fanoušků i kolegů. „Mám obrovskou radost. Nejvíc,“ napsala Markétina blízká kamarádka Monika Bagárová. Stejně tak snoubencům pogratulovala i zpěvačka Monika Absolonová (43).

Usměvavý pilot stojí po Markétině boku už celých šest let a byl jí velkou oporou v době, kdy jí lékaři v těle objevili vzácný nádor.

Jak to zatím vypadá, i v roce 2020 se to bude hemžit hvězdnými veselkami. Markétě i jejímu Rendovi moc gratulujeme!

Související články

Další články