Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Štaidl promluvil: Dostala mě její neodolatelná sexualita! Jak je možné, že jí všechny vztahy krachly?

+ Dalších 60 fotografií
Jeden z nejsledovanějších a nejoblíbenějších párů na česko-slovenské scéně Dara Rolins (45) a rapper Rytmus (41) světu oznámili konec svého vztahu. Je to už sedmý vztah, který populární zpěvačce neklapl a ona zůstala opět sama. Štaidl řekl, co ho na Daře přitahovalo nejvíce!

První velkou láskou zpěvačky Dary Rolins (45) byl známý skladatel Ladislav Štaidl (73). „Velký milostný příběh jsem prožil s Darinkou Rolincovou v době, kdy jsem se přestal dělit o postel se svojí ženou.“

„Nejdřív mne to děvčátko uhranulo obrovskou dávkou muzikálnosti, později také nečekanou sexualitou,“ popsal v knize Víno z hroznů. Jejich vztah skončil právě kvůli velkému věkovému rozdílu a zpěvačka jejich vztah a jakékoliv sexuální hrátky popírá.

Zpěvačka ale v minulosti prožila už jeden nepříjemný rozchod, který byl v médiích dlouhou dobu propírán a dokonce narušil vztahy s v té době velmi dobrou přítelkyní a modelkou Simonou Krainovou. Šlo o vztah se Sagvanem Tofim (53), jenž se zřejmě neuměl rozhodnout, kterou z blondýnek miluje více, a tak to táhl s oběma najednou!

Teď se spekuluje o vztahu s mladým zajíčkem, který si zahrál ve zpěvaččině novém videoklipu. Dara ale vztah popírá a tvrdí, že je momentálně sama s dcerkou Laurou.

Mohlo by vás zajímat

Další články