Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Stahujte! 2 nejlepší české hry, které musíte mít v telefonech i tabletech!

Chcete si zahrát hru? Tyhle dvě musíte mít.
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie

Dostali jste k Vánocům nový chytrý telefon nebo tablet? Určitě si budete chtít zahrát nějakou zajímavou hru, která vás bude bavit déle než jeden den. Tady jsou dva tipy na hry, co vás zaručeně zabaví, a je to skoro zadarmo.

Sýrový svět

Nenechte se zmást líbivým designem této logické hříčky s názvem Sýrový svět. Ačkoliv je určena především dětem, svými originálními nápady a problémy, které zde budete muset v jednotlivých kolech řešit, příjemně potrápí i starší rodinné příslušníky. Pokud vyřešíte všech 35 logických úloh a nakrmíte hladové myšky, čeká na vás ještě nášup v podobě 5 bonusových vánočních levelů. Prostě ideální aplikace pro společnou vánoční zábavu.

Pokud máte zařízení Android, můžete si tuto skvělou hru vychutnat zdarma. Vlastníci zařízení od firmy Apple pak mají jedinečnou příležitost využít vánoční slevy a stáhnout si Sýrový svět jen za 0,89 €.

Stáhnout Sýrový svět na Android

Stáhnout Sýrový svět na iPhone, iPad

Zachraň šneka

Další hra od českých vývojářů, která rozveselí každou zvídavou duši, nese název Zachraň šneka a nepůjde v ní o nic jiného. Jednoduchým pouštěním předmětů budete muset šnečka ukrýt, aby přežil vlnu padajících kamenů nebo ostré slunce. I tady tak procvičíte mozkové závity a přitom si užijete příjemnou zábavu. Hru si můžete užít zdarma jak na zařízení Android, tak i na iPhonu a iPadu.

Stáhnout Zachraň šneka na Android

Stáhnout Zachraň šneka na iPhone, iPad

Pokud by se vám náš vánoční výběr nelíbil, podívejte se na nabídku aplikací na webu MujSoubor.cz. Najdete tu i aplikace, které jsou zrovna ve slevě, nebo spoustu programů a her pro váš počítač.

Související články

Další články