Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Stahující korzety a problémy s toaletou: Penelope a Colin z Bridgertonových odhalili zákulisí

Třetí série seriálu Bridgertonovi bude zaměřena na vztah Colina a Penelope.
Zdroj: Se souhlasem Netflixu
+ Další 3 fotografie
seriál

Oblíbený seriál Bridgetonovi od Netflixu se vrací ve třetí sérii. Tentokrát se hlavní příběh bude točit kolem Penelope Featherington, která se vzdala své dlouholeté lásky ke Colinu Bridgertonovi poté, co v minulé sérii slyšela jeho hanlivá slova na svou adresu. Dívka se ale nenechá zlomit a učiní rozhodnutí: je čas najít si manžela. Redakce eXtra.cz měla unikátní možnost vyzpovídat hlavní hrdiny, jak vnímají své postavy, a oba poodhalili i něco málo ze zákulisí.

Bridgertonovi jsou zpět. Třetí série oblíbeného seriálu ze světa londýnské smetánky na počátku 19. století se bude točit kolem Penelope Featherington (Nicole Coughlan). Ta už má dost trápení s Colinem Bridgertonem (Luke Newton), do kterého je roky zamilovaná, a rozhodne se najít si manžela. Nejlépe takového, který jí poskytne dostatek nezávislosti, aby mohla pokračovat ve svém dvojím životě lady Whistledown, daleko od své matky a sester. Penelope však chybí sebedůvěra a její pokusy o sňatkové martyrium spektakulárně selhávají.

Mezitím se Colin vrátil z letních cest s novým vzhledem a pořádnou kuráží. Je sklíčený, když zjistí, že Penelope, jediná osoba, která ho vždy měla ráda takového, jaký byl, o něj nejeví zájem. Colin touží získat zpět její přátelství a nabídne, že jí pomůže získat sebevědomí, aby si v této sezóně našla ženicha. Jeho lekce začnou fungovat až příliš dobře a Colin se musí poprat s tím, zda jsou jeho city k Penelope skutečně jen přátelské. Situaci pro Penelope komplikuje roztržka s Eloise Bridgerton (Claudia Jessie), která si našla novou kamarádku.

"Colin je má nejoblíbenější role," řekl na úvod Luke Newton a pokračoval: "Je to možná proto, že s tou postavou stárnu. Jsme spolu už pět let a je zajímavé ho hrát v různých částech života. Moje postava projde opravdu velkou změnou."

Stahující korzety a problémy s toaletou

Všechno ale není jen věc učení scénáře či zábavy na place, ale jsou to i dlouhé hodiny strávené v kostymérnách, kde herce strojí do nádherných historických kostýmů. Jsou však vůbec pohodlné? "Řekla bych, že moje nejsou nijak zvlášť pohodlné, ale na rozdíl od první sezóny je to lepší. Upřímně se těším, až ho zase sundám," řekla s úsměvem Nicole a dodala, že nejvíc nepříjemnými kousky jsou korzety, které jsou velmi těsné a špatně se v nich pohybuje.

Oproti ženám mají muži v tomto výhodu. Mají však jiné problémy. "Moje oblečení je sice pohodlné, ale když potřebuji na záchod, není to nic příjemného. Trvá poměrně dlouho se z kostýmu dostat, protože je na něm spousta knoflíků," doplnil svou kolegyni Luke.

Hodně času trávili herci i lekcemi tance, které vyučoval choreograf Jack Murphy. Protože už jde o třetí sérii, připadalo dvojici snadné učit se dalším kreacím. "Spolupracujeme spolu už dlouho a mám pocit, že poslední sezonu jsme s tancem ani nebojovali. Úplně jsme se do toho vžili a tančili jsme spolu i během přestávek mezi natáčeními," vzpomínali Luke a Nicole.

Jak příběh Colina a Penelope dopadne? To se fanoušci dozvědí ve třetí řadě seriálu, který startuje 16. května.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy