Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Štáfkův kamarád Ondřej Petrášek bude v Nymburku čelit lotyšskému démonovi

Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
MMA
Pro fanoušky a fanynky bojových sportů je nachystána další lahůdka. V Nymburku se proti sobě postaví Ondřej Petrášek a lotyšský drak Gvid Granauskis. Zápasy MMA můžete sledovat také na kanále Nova Sport 1.

26. ledna 2020 vstoupí v Nymburku česká MMA organizace GCF vstoupí do své desáté sezóny. Ve spolupráci s MMA Poděbrady připravila šedesátý první turnaj, ve kterém se v hlavním zápase utká Ondřej Petrášek z pražskému gymu Reinders MMA s lotyšským soupeřem Gvidem Granauskisem.

Petrášek v šesti zápasech nasbíral pět výher a pouze jednou odešel poražen, naproti tomu jeho soupeř má na svém kontě 11 zápasů, kterých se zúčastnil v Polsku, Litvě a Lotyšsku. Po téměř čtyř letech podruhé během své kariéry navštíví Českou republiku.

Granauskis KO umí

Zatímco Petrášek čtyřikrát vyhrál na submisi, Granauskis čtyři zápasy ukončil vítězstvím KO. V celkem deseti zápasech se dále představí Miroslav Vacek, Martin Horský, Matěj Skalický, Max Handanagič a proběhne i ženský souboj, kde se utká Barbora Poláková se soupeřkou z Německa.

Předprodej vstupenek běží na "https://www.tic­ketlive.cz/cs/e­vent/gcf-61–26–01–2020-nymburk ":https://www.ticketlive.cz/…2020-nymburk Přímý přenos od 18.00 hodin poběží na Nova Sport 1.

Související články

Další články