Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Štáfek to nevzdává a dává jasně najevo svůj názor! Jon Mariánek je jako namistrovaný Lavický

Štáfek to nevzdává a dává jasně najevo svůj názor! Jon Mariánek je jako namistrovaný Lavický
Zdroj: Oktagon / Koláž eXtra.cz / Jon Mariánek
POSMĚŠEK

Český internet žije kauzou Jona Mariánka, youtubera, který pochází z Čech, ale žije v Americe a pracuje pro tamního slavného youtubera Jakea Paula. Mariánek je známý tím, že rád provokuje; vysmívá se české nátuře a rád se chlubí svými úspěchy. Před časem vyzval na souboj v ringu českého rappera, ten nereagoval, ale ozval se herec Jakub Štáfek, že by ten zápas bral, a to i klidně v šachách. To ale odmítl Mariánek a vyzval rovnou tuzemskou zápasnickou špičku, Karlose Vémolu. Mariánek svým chováním baví internet...

Youtuber Jon Mariánek je veřejnosti znám teprve chvíli, před časem se totiž prosadil v Americe jakožto střihač slavného youtubera Jakea Paula, přičemž dříve pracoval i pro jeho bratra, rovněž youtubera, Logana Paula. Mariánek dává rád na odiv svůj pracovní úspěch a ve svých videích, kde o práci pro populárního světového youtubera vypráví, se nebojí zmiňovat, že mu vadí povaha Čechů.

Jon Mariánek rád provokuje, tak není divu, že před časem vyzval českého rappera Ektora na souboj. „Pozval jsem tě do ringu a řekl: ‚Pojď, v*le, rozdáme si to. Dám ti milion korun, když mě porazíš.‘ A ty mi ani neodpovíš, k*kote,“ řekl v jednom z videí. Nedostalo se mu odpovědi, ale ozval se někdo jiný – český herec a zápasník Jakub Štáfek. Ten řekl, že by se s Mariánkem rád utkal v čemkoliv, třeba i v šachách. Jon ale výzvu nepřijal, nelíbí se mu fungování české organizace Oktagon, která zápasy zprostředkovává. Štáfka sice odmítnul, ale k boji pobídl zkušeného fightera Karlose Vémolu. Mariánek si však stanovil, že by zápas musel být mimo Oktagon.

Zdá se však, že Jakub Štáfek to nechce vzdát a na svém Instagramu Mariánka provokuje tím, že ve svých stories sdílí posměšné příspěvky vůči Mariánkovi od jiných uživatelů. Mezi jeden z takových humorných příspěvků patří třeba koláž, kde Jon Mariánek a jeho zaměstnavatel Jake Paul sledují v televizi seriál Vyšehrad, kde hraje Štáfek postavu výstředního a namistrovaného fotbalisty Julia Lavického, a očividně se jím inspirují.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy