Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Štáfek se zbavil hysterického Prachaře! Nyní se může znovu řítit jako lavina! Vyšehrad bude zase pořádná bomba!

Štáfek se zbavil hysterického Prachaře! Nyní se může znovu řítit jako lavina! Vyšehrad bude zase pořádná bomba!
Zdroj: youtube
+ Dalších 59 fotografií
Fanoušci Vyšehradu na to čekali jako na smilování a konečně to vypadá, že se dočkají. Ano, mluvíme o nových dílech tohoto seriálu. Podle nového trailaru, který vyšel na YouTube, to ovšem vypadá, že skutečně došlo k nějakým organizačním změnám. Někdo byl odejit a někdo zase přišel.

Podle traileru to skutečně vypadá, že Jakub Prachař (33) svého hereckého kolegu Jakuba Štáfka opustil. Navíc to vypadá, že ho v nové sérii nahradí Jaromír Nosek Jsme tedy velmi zvědaví, jak se s touto rolí popere.

I když to už už vypadalo beznadějně, nakonec se nových Laviho eskapád dočkáme, byť bez populárního Prachaře. Ten se ještě stále zotavuje z potencionálního pseudorozvodu s Agátou

Byly to právě její nepotvrzené zálety, které tyto dva bratry v triku rozkmotřily? Agáta svému muži patrně se Štáfkem zahýbala přímo pod nosem Krizi naštěstí zažehnala oznámením těhotenství a po mediálním kolotoči se vše v dobré obrátilo. Prachařovi se usmířili a pokojně čekají na miminko

A Štáfek z toho vyvázl vlastně úplně nejlépe. Zbavil se hysterických manželů Prachařových a může si v klidu vychutnat roli Laviho plnými doušky Mimochodem, také máte pocit, že mu tato role sedí jako zadek na hrnec? Uvidíme, za jak dlouho se budeme moci pokochat novým duem Štáfek-Nosek a jak se to s tímto seriálem vlastně vyvine.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy