Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Štáfek se zbavil hysterického Prachaře! Nyní se může znovu řítit jako lavina! Vyšehrad bude zase pořádná bomba!

Zdroj: youtube
+ Dalších 59 fotografií
Fanoušci Vyšehradu na to čekali jako na smilování a konečně to vypadá, že se dočkají. Ano, mluvíme o nových dílech tohoto seriálu. Podle nového trailaru, který vyšel na YouTube, to ovšem vypadá, že skutečně došlo k nějakým organizačním změnám. Někdo byl odejit a někdo zase přišel.

Podle traileru to skutečně vypadá, že Jakub Prachař (33) svého hereckého kolegu Jakuba Štáfka opustil. Navíc to vypadá, že ho v nové sérii nahradí Jaromír Nosek Jsme tedy velmi zvědaví, jak se s touto rolí popere.

I když to už už vypadalo beznadějně, nakonec se nových Laviho eskapád dočkáme, byť bez populárního Prachaře. Ten se ještě stále zotavuje z potencionálního pseudorozvodu s Agátou

Byly to právě její nepotvrzené zálety, které tyto dva bratry v triku rozkmotřily? Agáta svému muži patrně se Štáfkem zahýbala přímo pod nosem Krizi naštěstí zažehnala oznámením těhotenství a po mediálním kolotoči se vše v dobré obrátilo. Prachařovi se usmířili a pokojně čekají na miminko

A Štáfek z toho vyvázl vlastně úplně nejlépe. Zbavil se hysterických manželů Prachařových a může si v klidu vychutnat roli Laviho plnými doušky Mimochodem, také máte pocit, že mu tato role sedí jako zadek na hrnec? Uvidíme, za jak dlouho se budeme moci pokochat novým duem Štáfek-Nosek a jak se to s tímto seriálem vlastně vyvine.

Související články

Další články