Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Štáfek a Timková zase spolu? Po kopačkách kvůli Agátě je opět načapali dohromady!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 27 fotografií
EXMILENCI
Před tři čtvrtě rokem vyšlo najevo, že Jakub Štáfek (28) alias Lavi ze seriálu Vyšehrad dostal kopačky od krásné herečky Moniky Timkové (28). Spekulovalo se, že za to mohly příliš osobní styky Kuby s Agátou Prachařovou (33). Teď ale Moniku s hercem zase viděli spolu. Co ona na to?

O tom, že Jakubovi Štáfkovi popletla hlavu právě Agáta, si na střechách cvrlikali všichni pražští holubi. Proto bylo překvapením, když se on a Monika necelý rok po rozchodu vůbec nesnažili skrývat na nedávných pětadvacátých narozeninách Novy. Svědci, kteří je spolu zahlédli, nám tvrdili, že se k sobě vážně měli tak, až se začali domnívat, že se dvojice zase vrátila k sobě.

Moniku Timkovou, která se na Nově brzy představí v seriálu Kameňákov a jež se také na chvíli objeví v seriálu Krejzovi (bližší informace přineseme brzy), naše otázka na její aktuální vztahy s Jakubem Štáfkem nepřekvapily.

Slova Timkové

„Na tom večírku jsem s Jakubem nebyla. Jen jsme se tam potkali, sedli jsme si a povídali. Byla jsem ráda, že ho po delší době vidím,“ řekla eXtra.cz sympatická Monika, která odmítla, že by se k Jakubovi vrátila.

„To vůbec. Nevěřím, že po třech letech (partnerství) by lidé mohli zůstat kamarády, ale moc hezky jsme si popovídali,“ dodala.

Z jejích slov se zdá, že tady evidentně Jakubovi už pšenka nepokvete…

Související články

Další články