Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Stačilo málo a Martin nevyhrál Robinsonův ostrov: Jakou fatální chybu udělala krásná Terry?

Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
Reality show Robinsonův ostrov zná svého vítěze. Stal se jim sympatický Martin Složil, ale stačilo opravdu málo a mohla to být jedna ze dvou děvčat. Bohužel největší favoritka Tereza Dušková (22) udělala osudovou chybu. Proč Robinsona vyhrál právě Martin?

Konečně bylo včera rozhodnuto. Druhým českým Robinsonem se stal Martin Složil Pro mnohé to bylo opravdu velké překvapení. Většina fanoušků sázela na to, že titul druhého českého Robinsona vyhraje dívka.

Všechno tomu vlastně i nasvědčovalo. Ve finále se utkali zmiňovaný vítěz Martin Složil, krásná Tereza Dušková a drsná Martina Fialková Právě půvabná Terry byla největší favoritkou celé soutěže. Od začátku hry se chovala tak, že k ní neměl nikdo žádné výhrady a většina protihráčů ji měla ráda.

Jenomže těsně před koncem hry udělala velkou chybu, a to jedinou větou, kterou pronesla. "Byla to moje taktika. Tak se s lidmi bavit, aby mě ani nechtěli napsat. Občas jsem prohrávala, občas vyhrávala, ale přelstila jsem je, bez toho ta hra nejde. Není to reálný život a doufám, že to pochopíte a až se potom uvidíme, uvědomíte si, že je hloupost se takhle ke mně chovat a pokládat mi takové dotazy, jako jste mi pokládali," totálně setřela Terry porotu.

Ale přesně tahle slova se stala její osudovou chybou. Terry neměla zbytečně zpanikařit a ventilovat své emoce. Pak by se s největší pravděpodobností stala vítězkou druhé řady Robinsonova ostrova

Bohužel to ale nevyšlo a porotu oslnil svoji upřímností, pohodovým přístupem a nadhledem právě Martin a díky tomu také vyhrál.

Související články

Další články