Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Stačila tahle jedna fotka na Instagramu a o chudého prodavače čaje se perou modelingové agentury!

Arshad Khan v akci.
Zdroj: Instagram
Když šel osmnáctiletý mladík Arshad Khan toho dne do práce, tak vůbec netušil, že se díky jedné jediné fotce na Instagramu změní jeho život o 180 stupňů.

V čajovně v pákistánském hlavním městě Islámábád seděla totiž fotografka Jiah Ali. Mladíka vyfotila při práci. Šikovné ruce, krásné rysy, plné rty a hlavně modré oči zapůsobily i na ni. Svůj úlovek dala se správnými hashtagy hned na Instagram. Původně si myslela, že se pokochají hlavně dámy a nic velkého z toho nebude, ale fotka začala žít vlastním životem.

Melancholický pohled mladého prodavače čaje začal mít stovky sdílení a dostal se až k modelingovým agenturám, které projevily o Arshada hned zájem. Portál Fitin.pk mu nabídl hned práci a prodavač čaje má tak hned o práci navíc.

Část dne je v čajovně, kde se obrat zvýšil o 100 %, protože se na něj lidé chodí dívat jako na místní celebritu, a několik hodin se také věnuje focení oblečení.

Prý se nebrání ani filmu, a tak je možné, že to z Pákistánu dotáhne do Bollywoodu, který má miliony fanoušků, a časem třeba i do Hollywoodu, kdo ví!

U nás by určitě dámy spíš ocenily, kdyby si oholil knír a dal vlasy z obličeje, ale pod těmi zbytečnými vousy se opravdu skrývá hezký, i když trochu stydlivý, mladý muž!

A chcete vědět, jak dobře můžete vypadat na Instagramu vy? KLIKNĚTE ZDE

Související články

Další články