Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Stačila jedna fotka a Míša Ochotská se usvědčila z nevěry!

Míša Ochotská a její Lukáš Rosol slavili výročí.
Zdroj: Profimedia, Facebook
+ Dalších 12 fotografií
Míša Ochotská (31), dříve moderátorka, dneska profesionální manželka sportovce, se pochlubila fotkou na svém Facebooku. Slaví na ní 4. výročí a vypadají šťastně. Jenže tady něco nehraje.

Jejich výročí připadá na 2. listopadu, aspoň jak tvrdí Míša. Jenomže před čtyřmi lety touto dobou ještě chodila s podnikatelem Michalem Exnerem! O rozchodu informovala až o čtyři měsíce potom, v době oslav Valentýna. Podnikatel jí dal totiž kopačky a ona tehdy s brekem tvrdila, že v tom nikdo třetí není. „Je to za mnou. Neřeším to. Vůbec mě to nezajímá,“ řekl magazínu Sedmička Exner, který o druhém muži zřejmě moc dobře věděl.

Ale někdo třetí v tom byl. Už tenkrát se v televizi seznámila s tenistou Lukášem Rosolem. Táhli to spolu nějaký ten týden a poprvé svou lež přiznala Ochotská (31) před dvěma lety, kdy páreček slavil výročí.

„Často se mě ptáte na řetízek, co nosím už téměř dva roky na krku. Jednoduché dva kroužky, které nechal Lukáš vyrobit – mají symbolizovat propojenost, nekonečno, spojení, ležatou osmičku (můj oblíbený symbol)… Je na nich vyryté datum, které je pro nás hodně významné a osudové. 2. 11. 2012,“ napsala si tenkrát Míša na svůj profil. A prozrazení nevěry bylo na světě.

Teď už je to ale všechno jedno. Míša je rok vdaná za svého tenistu a mají spolu syna Andrého. Moc jim to sluší a určitě spolu oslaví dalších mnoho výročí!

Související články

Další články