Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Stačil jeden fotbalový přeřek a ihned se stala hvězdou internetu: Moderátorce ČT všichni tleskají

Stačil jeden fotbalový přeřek a ihned se stala hvězdou internetu: Moderátorce ČT všichni tleskají
Zdroj: archiv
trapas
Přeřek, nad kterým se dnes baví nejen český fotbalový svět, se podařil moderátorce České televize Kateřině Nekolné. Ta omylem prohodila dvě kouzelná slovíčka - Slavii vyměnila za Spartu a okamžitě byl trapas na světe. Moderátorka se pak na svém Instagramu Slavii veřejně omluvila a lidé jí za to tleskají.

Mezitím, co pražská Slavie jasně dominuje tuzemské lize, Sparta jen tak tak opustila střed tabulky a na první Slavii má co dohánět. O výkonech obou pražských klubu má každý fanoušek jasno. Slavie sklízí úspěchy nejen na domácí půdě, ale i v milionářské soutěži Liga mistrů, kde je zdatným konkurentem světově proslulým klubům.

Moderátorka České televize se ale v živém vysílání dopustila něčeho, co při současných kvalitách obou týmů, působilo velmi komicky. Slavii čeká utkání v dalším kole Ligy mistrů s katalánským velkoklubem, ale podle Kateřiny Nekolné na Nou Camp nedorazili sešívaní, ale hráči pražské Sparty.

Její přeřek způsobil na sociální síti velký rozruch a fanoušky velmi pobavil. Moderátorka svou chybu napravila tím, když se na svém Instagramu všem omluvila a zároveň červenobílým popřála mnoho štěstí do úterního zápasu.

Její vysvětlení všichni, nejen fotbaloví nadšenci ocenili, a odpustili jí její záměnu pražských rivalů.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy