Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Staci Keanan slaví 45: Co dnes dělá blonďatá štěkna Dana Foster ze seriálu Krok za krokem

Staci Keanan slaví 45: Co dnes dělá blonďatá štěkna Dana Foster ze seriálu Krok za krokem
Zdroj: Warner Bros. Television
+ Dalších 7 fotografií
narozeniny
Staci Keanan, kterou lidé znají jako Danu Foster neboli Štěknu z oblíbeného seriálu Krok za krokem, slaví 45. narozeniny. Sympatická kráska, která měla díky roli v tak slavném sitcomu nakročeno k zářné kariéře, je jednou z hvězd, které herectví pověsily na hřebík. Nyní pracuje v úplně jiném oboru a soukromí si střeží jako oko v hlavě.

Bývalá herečka Staci Keanan, původním jménem Anastasia Sagorsky, se narodila 6. června 1975 ve státě Pensylvánie v USA. Do povědomí veřejnosti poprvé vešla už ve svých 4 letech, její matka ji totiž už odmalička vodila na nejrůznější modelingové, filmové a divadelní konkurzy.

První roli dostala Staci už ve třinácti letech v seriálu My Two Dads, který se v Americe těšil velké oblibě. Slávu jí pak přinesl thriller Lisa z roku 1990, díky kterému byla i obsazena do role Dany Foster v oblíbeném seriálu Krok za krokem

Danu Foster, které bylo v seriálu nevlastním bratrem přezdíváno Štěkna, si diváci pamatují jako ambiciózní šprtku. I ve skutečnosti Keanan vždy prahla po vzdělání a právě to ji nakonec v životě zaválo mimo kamery.

Život Staci Keanan

Ačkoliv měla ve své kariéře nakročeno velmi dobře, rozhodla se, že ji pověsí na hřebík. V roce 2010 si zahrála ve svých posledních filmech a stala se právničkou. Zároveň si dává velký pozor na své soukromí, a proto nemá žádné sociální sítě a neobjevuje se na společenských akcích.

Herečka, která zářnou televizní budoucnost vyměnila za klid v kanceláři, se za ta léta od skončení sitcomu Krok za krokem velmi změnila. Podívejte se do galerie na to, jak seriálová Dana Foster vypadá dnes.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy