Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Štáb Ulice promluvil: Víme, s kým uteče Libuška a koho sbalí Miládka!

Doktůrek má smůlu. Jen dostal Libušku ze dna, její představitelka je na
dně a musí být ze seriálu uklizena.
+ Dalších 5 fotografií

Televize Nova pustila před pár dny do médií pár „tajných“ informací, které mají navnadit diváka na 18. srpna, kdy se rozjede desátá sezona, ale ty největší jobovky, ty si jako obvykle nechal tým producenta Michala Reitlera pro sebe.

Ještě že je tu eXtra.cz, které ví o Ulici všechno i přesto, že herci drží basu a nepráskají. Jak to děláme, to vám neřekneme, zato vám teď vykecáme něco, co měli diváci nekonečné soap opery zjistit až v září.

Že Libuška uteče Seidlovi, už jsme vám k „radosti“ televize vykecali před měsícem, kdy vyšlo najevo, že se její představitelka Libuš Zuzana Vejvodová na jaře měsíc tajně léčila na nervy a oficiálně kvůli jiným závazkům musí být na podzim ze show odklizena.

Dnes si poznamenejte, že to, co vám Nova (ne)naznačuje v ukázkách, je skutečně pravda: Afektovaná exalkoholička uteče s tatérem, kterého hraje Tomáš Měcháček, jedna z posil týmu Ulice, který do seriálu přijde ještě s Václavem Koptou (49), Hanou Holišovou (34), Otakarem Brouskem ml. (57) a Matoušem Rumlem (28).

A to není zdaleka vše. Je nám to vážně blbé, ale náš zdroj ze štábu, který točí epizody, jež se budou vysílat v říjnu, nám řekl ještě něco: „Vrátí se Miládka a bude mít ošklivého a legračního idiota a pozor, jak napochoduje do seriálu, přijde další překvápko,“ dozvěděli jsme se i s náznakem překvápka, které ale musíme nejdřív ověřit a taky vám to popravdě nechceme vykecat vše najednou.

Protože to bychom vám mohli rovnou říct, jaká hrůza čeká Emu, ale na to si budete muset ještě pár dnů počkat. Nechceme, aby nás autoři seriálu přišli do redakce uškrtit.

Mohlo by vás zajímat

Další články