Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Štáb Miloše Zemana napadl pěstmi novináře! „Jděte už do pr***e, hyeny novinářský!”

Oslavy vítězství Miloše Zemana v prezidentských volbách 2018 skončily násilným chováním a nadávkami! Ochranka prezidenta napadla novináře pěstmi, jednomu z nich shodili kameru a také jim hrubě nadávali.

Členové ochranky Miloše Zemana ukončili oslavy vítězství pěstmi a hrubými slovy na adresu novinářů. Vyhazovali je a napadli poté, co se jeden z příznivců opětovně zvoleného prezidenta opil a zkolaboval. Následně musela zasahovat záchranka!

„Novináři natáčeli člověka, který se potácel v sále. Lidem patřícím do skupiny podporovatelů prezidenta se to nelíbilo, křičeli na ně, že ten muž je nemocný,“ popsala události reportérka Pavlína Kosová pro portál seznamzpravy.cz

„Nelíbilo se jim, že natáčím. Jeden z nich se obrátil, zaútočil na mě nejprve slovně a pak i fyzicky. Natlačil mě na pult, kde před tím bylo občerstvení, a pak mi vyrazil telefon z ruky,“ uvedla Pavlína Kosová.

K události se vyjádřil také šéfredaktor Televize Seznam Jakub Unger: „Nás jako svobodné nezávislé médium pochopitelně podobné scény mrzí. Vystupování úřadů, institucí či veřejných osob vůči médiím a novinářům by asi mělo v moderní demokratické zemi vypadat jinak. Bereme to jako výstřelek a úlet, budeme dál a bez emocí dělat svou práci,“ uvedl.

Související články

Další články