Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Srpnové novoluní ve Lvu: Přinese velké prozření, ozvou se zlomená srdce

Jak bude vypadat váš den při novoluní?
Zdroj: pixabay
novoluní

Srpnové novoluní nastane v neděli 8. 8. 2021 přesně v 15:49 hodin. Přinese sílu změnit váš život, otevře ale i staré rány. Pokud vám někdo zlomil srdce, stará bolest se znovu přihlásí o slovo. Podívejte se, co dalšího vás dnes čeká. 

V neděli nás čeká velké uvědomění. Toto novoluní působí na srdce a krevní oběh. Bude ve znamení Lva a přinese tak sílu rvát se za svou rodinu, sny i cíle. Ve vzduchu jsou však i negativa. Podívejte se, co vás o tomto novoluní čeká a nemine.

Ozvou se zlomená srdce

​Pokud jste si mysleli, že jste už váš předchozí vztah překonali, v neděli se může ukázat, že to není pravda. Zejména staré křivdy vyvstanou na povrch a budou znovu bolet. Zejména pokud jste zažili nevěru nebo lež, zjistíte, že ještě zdaleka není vše zapomenuto. Pocity, které jste měli tehdy, se budou opakovat. Skvělou příležitost dostanou ti, kteří touží po novém začátku. Novoluní ve znamení Lva dává znamením zvěrokruhu velkou sílu. Buďte připraveni ji využít.

Nová příležitost k finanční svobodě

Pokud toužíte po vyšších výdělcích, v neděli dosáhnete svého. Přijde k vám úžasná příležitost, která vám nabídne mnoho zajímavého. Nezapomínejte mít oči otevřené a vidět vaše možnosti. Rozlučte se s minulostí a s otevřenou náručí přivítejte budoucnost. Pokud hodláte změnit svůj profesní směr, během srpnového novoluní k tomu dostanete perfektní podmínky. Důležité bude také naslouchat okolí a vnímat, jak s vámi ostatní jednají. Můžete odhalit dlouhodobého zrádce, který vám hází klacky pod nohy.

Tradičně se během novoluní doporučuje rituál našeptávání. Zapalte svíčku a vyslovte svá přání. Dokud bude svíčka hořet, vnímejte její sílu a čerpejte z ní.

Související články

Další články