Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Svatba Meghan Markle a Kate Middleton v číslech: Kdo je královský skrblík a která veselka stála majlant?

Svatby Kate a Meghan byly odlišné.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 30 fotografií
Momentálně všechny média zaměstnává svatba prince Harryho (33) a Meghan Markle (36). V roce 2011 to byl sňatek Kate Middleton (36) a prince Williama (35). Británie šílela tehdy úplně stejně. Přinášíme vám srovnání obou dvou svateb. Dozvíte se kdo za veselku dal víc peněz, kdo měl více hostů a k tomu spoustu dalších informací.

Teprve včera se udála veselka Meghan Markle (36) a prince Harryho. Bylo na ní nejen na 600 vážených hostů, ale i nespočet zvědavců. Lehce jinak tomu bylo 29. dubna 2011, kdy se manželi stali Kate Middleton a princ William. Ti měli o cca 50 hostů více, ale pro změnu méně přihlížejících,

Podle společnosti Bridebook mohla svatba Harryho a Meghan stát i se započítanými líbánkami a výdaji za bezpečnost až 940 milionů korun. Svatba Kate a Williama stála podle stejné společnosti odhadem o 350 milionů méně.

Nutno podotknout, že Kate měla šaty o 1,3 milionu dražší než Meghan, takže zřejmě šetřila na ochrance. Nezapomeňte se podívat na naši grafiku v GALERII. Tam zjistíte ještě mnohem více..

Související články

Další články