Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Srdceryvný vzkaz pro Nikol Štíbrovou: Jsi královna krizových situací a superhrdinka, rozplýval se manžel

Nikol Štíbrová je se svým synem opět doma.
Zdroj: foto Nikol Štíbrová
+ Další fotografie
Dojemné vyznání

Nikol Štíbrová s manželem Petrem momentálně zažívají jedno z nejradostnějších období v jejich životě. A ačkoliv pro oba musí být zároveň těžké, vzhledem k tomu, že se nyní starají už o dva syny, vypadají stále optimisticky. Petr navíc sdílel dojemný vzkaz, v němž svou ženu i ostatní čerstvé maminky nazval superhrdinkami. 

Čtyřiatřicetiletá influencerka Nikol Štíbrová momentálně prožívá šestinedělí, což bývá pro většinu čerstvých maminek těžší období. Jak se ale zdá, Nikol ho i s pomocí svého manžela Petra Leitgeba zvládá na výbornou. Petr jí navíc na sociálních sítích napsal velmi dojemný vzkaz.

„Já si říkal, že si dáme společně doma to šestinedělí a tak nějak to spolu napohodičku zvládneme… no zvládáme, ale to jen díky Nikol, která se s grácií sobě vlastní nenechá rozhodit Mauglího pláčem, 505x denně poblitým bodíčkem, nekonečným provozem pračky, sušičky a žehličky, studenou snídaní, žádným obědem, houskou k večeři a tornádem, který nám několikrát za den proletí bytem,” rozepsal se v rozsáhlém příspěvku Petr.

Nejhezčí období v životě

Petr dále celé období nazval jedním z nejhezčích v životě. Nezapomněl ale dodat, že bez jeho Nikol, která je královnou krizových situací, by to tak skvělé nebylo. Klobouk dolů, ženský, jste super!” rozněžnil se nakonec.

Pod příspěvkem se to ihned začalo hemžit podporujícími a dojemnými komentáři. „Smekám Petře, každej chlap to veřejné neřekne, většina si to ani nemyslí,” napsala jedna z uživatelek. Další se přidala: „Krásně napsané. Kolikrát chlapi berou vše jako samozřejmost.”


Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy