Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Srdceryvné vyjádření partnera zesnulého Šmída (†47): Toto napsal milovanému

Bobo Sobotka se poprvé od smrti svého partnera Jaroslava Šmída vyjádřil.
Zdroj: facebook/archiv
Den po smrti Jaroslava Šmída (†47) promluvil jeho partner, Bobo Sobotka (61). Na svém facebookovém profilu zveřejnil obraz, na kterém je zvěčněný společně se svým milovaným.

„Tvůj úsměv se mnou bude navěky, můj milovaný,“ píše Sobotka na svém facebookovém profilu. Zároveň k textu přidal obraz od svého kamaráda Jiřího Šimberského, na kterém je společně se svým partnerem.

Sobotka se Šmídem měli dost silný vztah. Podle Blesku Sobotka na sociální síti uveřejnil tento silný vzkaz pro svého milence: „Copak mohu spát…?..copak mohu malovat…?…copak mohu jen tak žít…?…v té nekonečné noci bez Tebe…když všude kolem zní Tvůj smích..... ze zahrady cítím kouř z Tvé cigarety…a ve tmě se lesknou Tvé veselé oči… Smaragdová pláče a nevěří…nechávám klíč v zámku…protože Ty sis jen na chvilku odešel zaběhat do Prokopáku…"

Náhlá smrt Jaroslava Šmída šokovala nejen jeho blízké, ale i herecké kolegy. Dojemný vzkaz Šmídovi nechal také jeho blízký přítel Martin. Psali jsme ZDE.

Šmídův organismus se v pouhých sedmačtyřiceti letech údajně nedokázal vypořádat se zánětem průdušek a silnou virózou, se kterými už dlouho bojoval.

Související články

Další články