Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Srdceryvná slova Jaroslava Satoranského z Krkonošských pohádek: Zbyl jsem už úplně sám

Hana Maciuchová a Jaroslav Satoranský v seriálu Krkonošské pohádky (1974).
Zdroj: Se souhlasem Česká televize
+ Dalších 5 fotografií
PLÁČ

Herec Jaroslav Satoranský (81), je ze ztráty letité přítelkyně naprosto zdrcený. Herečka Hana Maciuchová (†75) měla za sebou velkou řadu fantastických divadelních i televizních rolí, všechny věkové generace ji ale určitě znají z Krkonošských pohádek, kde do ní byl jako představitel Kuby zamilovaný.

Hana Maciuchová jako Anče

„Anče, Kubo, hajnej!“ Kdo by si nepamatoval na slavnou hlášku z legendárního večerníčku, v níž excelovali Ilja Prachař jako Trautenberk, Zdeněk Řehoř coby myslivec a Hana Maciuchová s Jaroslavem Satoranským jako Anče s Kubou.

Posledně jmenovaného herce nečekaná smrt herecké kolegyně z Krkonošských pohádek a především kamarádky strašně zranila.

Jaroslav Satoranský je nešťastný

„Asi tuším, proč voláte, ale jsem z té zprávy tak strašně špatný, že nejsem schopný pořádně něco říct. Je to pro mě opravdu veliká rána,“ řekl eXtra.cz zdrcený Jaroslav Satoranský

„Před rokem mi zemřela žena a teď mi navíc umřela kolegyně, s kterou jsem strávil tak velký kus života a zahrál si s ní takovou spoustu krásných rolí. Je mi strašně smutno. Nemám vůbec slov,“ vysoukal přece jen ze sebe.

Poslední žijící

Satoranský je bohužel už posledním žijícím hercem ze slavného večerníčku. František Peterka coby Krakonoš zemřel před čtyřmi lety, Ilja Prachař před 15 roky, Zdeněk Řehoř odešel na věčnost v roce 1994 a vypravěči, Martin Růžek a Bohuš Záhorský, jsou na onom světě už 25, respektive 40 let.

Jaroslav Satoranský spolu s kolegyní ještě před pár lety hrál například ve hře Ještěrka na slunci, kterou uvádělo Divadlo v Řeznické, a také se vzájemně chodili dívat na hry toho druhého, v nichž sami nehráli.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy