Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Srdcervoucí tragédie: Maminka zapnula klimatizaci v autě, to zabilo tříletou dcerku

Srdcervoucí tragédie: Maminka zapnula klimatizaci v autě, to zabilo tříletou dcerku
Zdroj: facebook
+ Další 4 fotografie
strašné
Maminka z australského Melbourne si nyní prochází šíleným peklem. Omylem totiž zabila svoji tříletou dcerku Charlotte. Amanda chtěla zapnout klimatizaci v autě a poté posadit dívku do auta. Jenže to se rozjelo a matku s dcerou zajelo. Bohužel dívenka to nepřežila a její maminka se z toho stále nemůže vzpamatovat.

Amanda Furner, která žije ve městě Melbourne v Austrálii, zažívá něco, co si nikdo z rodičů nechce představit ani v té nejhorší noční můře. Amanda se ještě donedávna starala o čtyři děti, které miluje víc než cokoli jiného na světě. Bohužel se odehrála šílená tragédie, při které zemřela její tříletá dcerka Charlotte.

Furner vyzvedávala děti z jeslí. Tři posadila do auta a venku zůstala právě Charlotte a čekala, než ji maminka usadí. Venku bylo v ten den veliké vedro, a proto Amanda nejprve nasedla do auta a nastartovala, aby mohla zapnout klimatizaci. Jak sama tvrdí, auto bylo na 100 procent zabrzděné a v parkovacím režimu. Po zapnutí klimatizace vystoupila z vozu a šla pro dívku. Jenže auto se rozjelo a obě je zajelo. Maličká dívenka to bohužel nepřežila.

Amanda je na dně

Nebohá Amanda se z tragické události stále nemůže vzpamatovat. Neštěstí se odehrálo 14. října a ona je na dně. Doprovázejí ji noční můry a neustále to má před očima. Dokonce se ani nemůže vrátit domů. Žije nyní v motelu, protože se nemůže dívat na prázdnou postýlku maličké Charlotte.

Může za to půjčovna aut

Truchlící matka z celé nehody viní společnost, od které měla auto zapůjčené. Je si totiž stoprocentně jista, že auto mělo zvednutou ruční brzdu. Podle ní bylo auto vadné. Zhruba týden před nehodou jí bylo navráceno z opravy, kde bylo déle než měsíc.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy