Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Srdcervoucí příběh missky Ivany Mikloškové: Krásná Slovenka přišla o dvojčátka, zhroutil se jí svět

Srdcervoucí příběh missky Ivany Mikloškové: Krásná Slovenka přišla o dvojčátka, zhroutil se jí svět
Zdroj: archiv Ivana Miklošková Galovičová
tragédie
Se srdcervoucím příběhem se na sociální síti svěřila finalistka Miss Universe 2014 Ivana Miklošková Galovičová. Třicetiletá Slovenka nosila půl roku v bříšku dvojčátka, na která se nesmírně těšila. Bohužel v červenci přišel zlomový moment, kdy se krásce obrátil život vzhůru nohama. Ivana v průběhu léta předčasně porodila a o obě děti přišla. Po tragické události se uzavřela do sebe.

Těhotenství Ivana Miklošková Galovičová držela v tajnosti a těšila se, že s radostnou novinkou se pochlubí, až budou dětičky na světě. Po půlročním těhotenství však Ivana předčasně porodila a dvojčátka se narodila mrtvá.

Neštěstí

Misska ze Slovenska se po tragickém neštěstí uzavřela do sebe a s příběhem se svěřila až po třech měsících ve víře, že pomůže ostatním maminkám, které si musely projít tím stejným. "Dlouho jsem nevěděla, jak na to. Jak to všechno povím a dostanu ze sebe ven," začala vyprávět Ivana.

"Přesně 24. července, den před mými 30. narozeninami, se mi zhroutil celý svět. Bohužel jsem v 23. týdnu porodila. V průběhu jedné minuty se mi rozplynulo všechno, na co jsem se tak strašně těšila. Fakt jsem nevěděla, jak dál," pokračovala. "Tolik výčitek, co jsem udělala špatně, proč se to stalo právě mně. Není den, kdy bych na ně nemyslela a nebylo mi to tak strašně líto."

Kráska byla po nešťastné události měsíc zavřená doma, protože nevěděla, jak to všem bude vysvětlovat. "Nevěděla jsem, jak budu všem vysvětlovat, kde mám kočárek a děti. Co se stalo a proč. Najednou má život úplně jiné hodnoty. Mám nejlepšího manžela, rodinu a kamarády. Bez nich bych to nezvládla," líčila zničená misska.

"Nikdy jsem nebyla zastáncem toho hovořit o takových věcech veřejně, ale povím vám, že kdyby nebylo žen, které dokázaly o takové ztrátě psát, asi bych to sama nezvládla. Neskutečně mě takové příspěvky posunuly vpřed, protože vím, že v tom nejsem sama. Lidi vidí na internetu jen ty krásné příběhy těhotných žen, které jsem i já vnímala a brala jako samozřejmost. Ani v tom nejhorším snu mě nenapadlo, že by se mi mohlo něco takového stát," rozepsala se Ivana.

"Odsuzovat někoho, protože takové věci zveřejňuje, není vůbec v pořádku. Nikdo neví, jak se ta žena cítí, dokud si to nezažije sám. Mluvit o tom a nedržet to v sobě pomáhá. To můžu potvrdit z vlastní zkušenosti. Věřím, že všechno, co se děje, má nějaký důvod. Doufám, že jako mně pomohly takové příspěvky, pomůže i ten můj někomu jinému," napsala na závěr Miklošková.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy