Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Srdcervoucí osud hezouna Keanu Reevese: Úmrtí v rodině, ztráta dcery a milované ženy

Srdcervoucí osud hezouna Keanu Reevese: Úmrtí v rodině, ztráta dcery a milované ženy
Zdroj:
+ Dalších 9 fotografií
osud
V současné době je kolem herce Keanu Reevese (55) velké pozdvižení. To vyvolala informace o jeho nové přítelkyni, která podle lidí vypadá spíše jako hercova matka. Jenomže umělkyně Alexandra Grant je mladší než herec. Je jí 46 let, ale nebarví si vlasy. To ji patrně dělá starší, shodují se lidé na sociálních sítích. Vypadá to, že se herci začíná opět dařit. Jeho dosavadní život byl totiž plný karambolů a smutných událostí.

„Víte, jsem osamělý muž. Nemám teď ve svém životě nikoho. Ale pokud to opravdu přijde, tak bych druhou osobu respektoval a miloval. Doufejme, že se mi to splní,“ svěřil se Keanu Reeves v rozhovoru pro magazín Star2.com před nějakou dobou.

Herec má opravdu nelehký životní osud. Několikrát musel řešit úmrtí v rodině a blízkých lidí. Když si našel přítelkyni Jennifer Syme, tak to vypadalo, že se herci začíná dařit. Bohužel dítě, které dvojice čekala, se narodilo mrtvé.

Pár nedokázal přejít, že ztratili svoji dceru, a rozešli se. V roce 2001 se ale Jennifer předávkovala prášky a v plné rychlosti vrazila do stojících aut. Neunesla ztrátu dcery a spáchala sebevraždu.

Nyní to ale konečně začíná vypadat, že by mohl být šťastný. Světová média oblétla radostná novinka o tom, že si věčný samotář Keanu Reeves konečně našel přítelkyni. Se svou novou láskou se ukázal na červeném koberci na večírku LACMA Art + Film Gala.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy