Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

SRDCERVOUCÍ fotka: Matka zveřejnila fotku syna, který v bolestech umírá na RAKOVINU!

Zdroj: facebook.com
Jessica Medinger je matka desetiletého chlapce, kterému byla diagnostikována v roce 2012 leukémie. Tu už jednou zvládl úspěšně porazit, ale o šest měsíců později se mu objevil nádor na varleti. V noci spolu spíme, protože se bojí, že zemře sám. Hodně v posteli mluvíme o tom, jestli zemře a půjde do nebe," smutně vypráví maminka Jessica.

Každý rodič miluje své děti a to poslední, co by chtěl vidět, je obrázek, jak mu pomalu umírají před očima. Bohužel, tohle je případ Jessicy Medinger. Její teprve desetiletý syn bojuje s rakovinou, nad kterou již jednou vyhrál.

Fotka je hodně silná a emotivní. Matka vyfotila svého syna a snímek umístila na Facebooku. Z obrázku je evidentní, že její syn Drake trpí velkými bolestmi a boj s rakovinou je opravdu náročný Kromě toho se také svěřila, že Drake spí v noci s ní, jelikož má strach, že by mohl umřít sám.

Je nesmírně těžké připravovat na smrt tak malé dítě. Maminka přidala fotku do skupiny Love What Matters. "To je on, Drake, můj celý svět. Od chvíle, kdy jsem zjistila, že jsem těhotná, byl důvodem, abych žila. Je to můj úsměv, moje láska, můj tep. Taktéž i moje slzy, bolest v srdci. On je můj život," napsala k fotce.

"Před tím, než se do mě pustíte, že je tato fotka obscénní, tak vězte, že život není vždy korektní a hezký. Toto je realita. Život není jen pěkný a rakovina člověka zničí," dodává zdrcená matka.

Na celém příběhu je smutné, že chlapec už jednou rakovinu porazil, a to loni v březnu. Bohužel, o šest měsíců později mu našli nádor na varleti. Chlapec musí nosit pleny, protože nedokáže ovládat své vylučování

Související články

Další články