Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Srdce pro tátu a plačící hvězdy: Nejsilnější momenty z loučení s Petrem Vlasákem

Gabriela Vlasáková s dcerou Simonou při příchodu do krematoria.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 32 fotografií
galerie
Petr Vlasák (†45) nás navždy opustil 2. října 2019, v den svých narozenin. Podlehl zákeřné nemoci. Ve strašnickém krematoriu se s ním v pondělí 14. října přišla rozloučit jeho žena Gábina a dcerka Simonka, která přišla na svět v roce 2011. Poslední sbohem přišla svému kamarádovi dát také celá řada celebrit v čele s jeho bývalou přítelkyní Darou Rolins.

Loučení s Petrem Vlasákem, přítelem mnoha slavných krásek, nezměrným optimistou a statečným chlapem, který se snažil nepodlehnout neskutečnému utrpení, jež mu způsobovala rakovina mozku, probíhalo od 11 hodin v pražských Strašnicích. Rakvi úspěšného podnikatele se spodním prádlem značky Styx přezdívanému trenýrkový král dominovalo rudé srdce s nápisem táta. Tu přinesla jeho malá holčička

Po Petrovi zůstala manželka Gábina s osmiletou dcerkou Simonkou. Na poslední cestě Petra, kterého zabila rakovina v pouhých 45 letech vyprovázela hudba kapely Depeche Mode. Enjoy the Silence. Obřadní síň zaplnili jeho slavní přátelé, rozloučit se přišli expřítelkyně Dara Rolins, plačící Alice Bendová, která redaktorce eXtra řekla, že si nikdo neumí představit tu bolest, DJ Uwa, rapper Jakub Ali, Petr Vágner, Kryštof Rýmský, Monika Absolonová, Simona Krainová, Pavel Vítek, Janis Sidovský a mnoho dalších.

Petr Vlasák s rakovinou bojoval třikrát. Poprvé mu nádor na mozku lékaři objevili v roce 2006. Zdálo se, že boj s nemocí zvládne a tak se tehdy taky stalo. Zlá nemoc se vrátila v roce 2017 a potom i v roce 2018. Petr Vlasák zemřel na své 45. narozeniny.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy