Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Srdce nehasnou: Charlotte Gottová má před sebou velkou kariéru. Bude slavnější než Karel Gott?

Zdroj: Profimedia.cz, Supraphon
+ Dalších 15 fotografií
srdce nehasnou
Národ ji sice registroval už nějakou dobu, ale až po smrti Karla Gotta (†80) se veřejnost pořádně dojala nad mrazivou písní Srdce nehasnou, v níž se Mistr s Charlotte Ellou Gottovou v podstatě loučil. Třináctiletá dívenka všechny okouzlila svým talentem a už se objevují odhady, že jednou z ní bude velká hvězda. Slečna ze slavné rodiny toho má za sebou víc než mnohem starší umělci!

Vzhledem k tomu, kdo byl její tatínek, se už od prvních krůčků pohybuje v showbyznysu. Když Karel Gott (†80) před třemi lety bojoval s rakovinou, přebírala za něj Českého slavíka, odmala je také zvyklá na blesky fotoaparátů a na kamery. Ale kromě toho po otci zdědila nejen neuvěřitelnou podobu, ale i nesporný talent.

Dědictví

Zatím největší úspěch samozřejmě zaznamenala díky písni Srdce nehasnou, která se pomalu, ale jistě blíží k třicetimilionové hranici zhlédnutí na YouTube. Jenže Charlottka vlohy ke zpěvu a herectví prokazuje už řadu let.

„Já si s dcerou zazpíval už několikrát. Měli jsme dva duety v pohádkách Anděl Páně 2 a Když draka bolí hlava. Na Charlottce je poznat, že zpívá velmi ráda a v projevu je hotová zpěvačka. Nemá žádné problémy, přijde, dobře se připraví a odzpívá to,“ říkal o dcerce na jaře pyšný táta. Jen již zmíněné Srdce nehasnou byl pro ni problém a při nahrávání se trápila. Moc dobře bohužel věděla, o čem písnička je.

Profesionalita

Avšak i tak se coby profesionálka každým coulem, což také zdědila po Mistrovi, obrnila a nakonec podala špičkový výkon.

Kromě toho rovnou dvakrát nazpívala pro tátu hudební narozeninový dárek. Před pěti lety se sestrou a Pepou Vágnerem originální Píseň pro Karla, ten samý rok ještě v maminčině verzi písně Být stále mlád (viz dobový tisk) měla s Nelly na starosti proti původnímu textu přepsaný refrén.

Charlotte Ella Gottová hraje a zpívá už od sedmi let. Tehdy ji rodinný přítel Michal David (59) angažoval do muzikálu Mata Hari a pochvaloval si, že už jako škvrně uměla zpívat a dobře hrát.

Doják

„Charlottka je moc šikovná. Je rozkošná. Vzpomínám si, že na jevišti říkala, že nemůže chodit do baletu, protože tatínek nemá peníze. To se vždycky smálo celé divadlo,“ řekla před časem Blesku o generace starší kolegyně z divadla Jaroslava Obermaierová.

Rok poté už přišla role v dalším muzikálu. Antoinetta – královna Francie Charlottě také sedla, navíc vedle sebe měla mladší sestřičku Nelly.

Zaujetí

Později následovaly již zmíněné filmy, kromě toho se dívenka se sestrou objevila i v Decibelech lásky nebo televizním filmu Jana Hřebejka Škoda lásky. A úspěch slavila také v dabingu.

Snad každý film či seriál má dětské hrdiny a najít malé Čechy a Češky, kteří se takzvaně trefí do pusy a ještě umí správně vyslovovat, je čím dál těžší. Charlotte prý bez žádné protekce zaujala dabingové režiséry hned na první poslech.

Kariéra

Její hlas se proto objevil v seriálu Bude líp a filmech Bojovník, Velký dar, Sněhulák, Rozpolcený, Největší showman a Loganovi parťáci. Poslední dva roky se ale namlouvání rolí v zahraničních filmech nevěnuje.

Jak to s ní bude dál? Dnes je v ústraní, to ale za rok či za dva nemusí platit. Už dnes má miliony obdivovatelů, a tak bude mít šanci uspět dlouhodobě. „Dar byl předán, nalož s ním, děvčátko, se stejnou skromností a poctivostí jako tatínek. Věřím, že to dokážeš,“ píše jí například fanynka Markéta.

Mohlo by vás zajímat

Další články