Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Srážka Patrasové s Gelemovou na oslavě Slováčka: Dáda do ní vrazila, Lucie prchala

+ Dalších 16 fotografií

Má se na této planetě někdo ještě víc nerad než tyto dvě dámy? Při velkém narozeninovém koncertu k brzkým osmdesátinám Felixe Slováčka se nechtěně potkaly jeho manželka Dagmar Patrasová (67) a bývalá milenka Lucie Gelemová (40). A nebylo to příjemné střetnutí.

Dagmar Patrasová: Lucie Gelemová je strašně drzá

Celý večer vlastně začal klidně, neboť sama oslavencova manželka Dagmar Patrasová žila v přesvědčení, že střetnutí se sokyní v lásce nehrozí, že to by si její muž Felix Slováček po tom všem nedovolil.

Jenže opak byl pravdou. „Velice si vážím toho, že mě Felix pozval a jsme přátelé. To je důležité,“ svěřila se eXtra.cz výtvarnice Lucie Gelemová během večera, na kterém nemohla chybět.

Dáda pochopitelně zuřila. „Ona tu je? O tom nevím a nezajímá mě to. Nechápu tu drzost. Felix mi přece řekl, že ji nepozval,“ prohlašovala podle zdroje eXtra.cz znechuceně.

Nechtěné setkání

Přátelé Slováčka se sice po příchodu výtvarnice do pražské Lucerny snažili dělat první poslední, aby nedošlo ke střetnutí obou sokyň, jenže nakonec zapracovala náhoda.

„Obě se nezávisle na sobě rozhodly přejít z Lucerny na afterpárty ve stejnou chvíli. Takže se stalo, že se nechtěně potkaly na schodech. Vlastně došlo i k menšímu karambolu, když Dáda do Lucie nechtěně vrazila. Když Gelemová uviděla, s kým má tu čest, neuvěřitelně rychle zmizela,“ všimli si svědci události.

Na nečekané shledání jsme se zeptali i samotné Gelemové, z otázky ale vykličkovala. „Koncert byl úžasný a i následná party byla výborná. Pozdravila jsem mnoho našich milých společných známých. Prostě fajn večer,“ reagovala s tím, že ji Felix, s kterým se stihla pozdravit, usadil na čestné místo hned vedle dcery René.

To Dáda se na afterpárty skryla před zraky ostatních na balkóně, odkud pozorovala i setkání manžela s Gelemovou. Mezi hosty svého muže vlastně přišla už pouze ve chvíli, kdy nastalo slavnostní rozkrajování dortu. Její pohledy mimo tuto událost, především pro fotografy, ale jasně dávaly najevo, co si o celé záležitosti myslí…

Související články

Další články

Nejnovější kauzy