Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Srazil ho mladík v BMW: Zdrcená máma zabitého Matěje vylíčila mrazivou předpověď lékařů

Srazil ho mladík v BMW: Zdrcená máma zabitého Matěje vylíčila mrazivou předpověď lékařů
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Děsivé detaily
Poblíž Heřmanic došlo k nehodě s tragickým koncem. Dvacetiletý řidič BMW srazil třiadvacetiletého mladíka na koloběžce a z místa nehody ujel. Matěj bohužel svým zraněním v nemocnici podlehl. Maminka zesnulého hocha popsala mrazivé momenty z nemocnice.

Opravdu děsivá nehoda, ve které měl prsty další zběsilý řidič BMW, se odehrála už minulé úterý nedaleko Heřmanic na Náchodsku. Dvacetiletý řidič srazil třiadvacetiletého Matěje, který jel pozdě večer na koloběžce. Od nehody řidič BMW podle výpovědí svědků ujel.

Mrazivé momenty

Zraněného Matěje našli náhodní svědci, kteří se ho pokoušeli resuscitovat. Následně přijela zdravotnická záchranná služba, která mladíka odvezla do nemocnice, kde bojoval o život. Svůj boj o život Matěj bohužel později prohrál.

Všichni jeho známí i příbuzní jsou z tragické události zdrceni. Matějova maminka na sociální síti popsala děsivé momenty, kdy její zraněný syn bojoval v nemocnici o život. "Ten hoch na koloběžce je můj syn. Leží na jednotce intenzivní péče v Hradci Králové. Operovali ho a zastavili krvácení. Má roztříštěnou pánev, je v bezvědomí a nejhorší je, že má otok mozku. Doktor řekl, že to není slučitelné se životem. Dávají mu 2 až 3 dny života a nebo by se musel stát zázrak," popisovala zničená maminka ještě před tím, než její syn zemřel.

Poslední rozloučení se zesnulým Matějem, kterého srazil řidič BMW proběhne 26. června od 15 hodin v Krematoriu Jaroměř.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy