Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Srazí Plíšková do kolen mladou Ukrajinku? Češka se trápí, bitva byla přerušena

Karolína Plíšková se natahuje po míčku v zápase s Katarinou Zavackou.
Zdroj: Profimedia
tenis

Útok na premiérový triumf v roce 2022 zatím Karolíně Plíškové (30) nevychází. V americkém Charlestonu prohrává ve druhém kole s dvaadvacetiletou Ukrajinkou Katarinou Zavackou 5:7 a 3:2. Zápas byl kvůli silnému dešti přerušen, pro Jižní Karolínu byla dokonce vydána výstraha před tornádem a podle informací na oficiálních stránkách turnaje Credit One Charlestone Open se dohraje ve středu přibližně v 17.30 SEČ.

Zatímco Kristýna Plíšková (30) se už se sparťanským stoperem Dávidem Hanckem těší na prvního potomka a prožívá blaho, její dvojče Karolína řeší v novém roce strasti. V prosincové přípravě, jak informoval isport.blesk.cz, si zlomila ruku, přišla o grandslamové Australian Open a sezonu zahájila teprve před měsícem. Pokaždé přitom padla.

Karolína Plíšková prahne po první výhře

V Indian Wells s Černohorkou Dankou Koviničovou 6:2, 5:7, 4:6, v Miami zase s Ruskou Annou Kalinskou 3:6, 3:6. Smůlu se pokouší protrhnout na zelené antuce v Charlestonu, kde hraje poprvé od roku 2013. Jenže v první sadě neproměnila světová sedmička s aktuálně až 215. hráčkou žebříčku WTA dva brejkboly a prohrála 5:7. Ve druhém setu sice vede 3:2, souboj byl však poté kvůli nepříznivému počasí přerušen.

Zvládne česká favoritka, která měla v prvním kole volný los, obrat a konečně oslaví první vítězství v roce 2022?

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy