Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Sraz alkoholiků ve Výměně manželek: Manželka abstinentka zatne náhradnímu muži tipec

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
výměna manželek
Už ve středu se divákům Výměny manželek představí dvě nové rodiny. Dokáží ženy z úplně jiných světů fungovat v prostředí, které jim je neznámé a životním stylem vzdálené? Alkohol poteče proudem, ne všichni z toho však budou mít radost.

Dokáže se Jana ve Výměně manželek 2020 vypořádat se svérázným Ostravákem Petrem, který má poměrně kladný vztah k alkoholu? Jak si poradí Renata v malém bytě uprostřed rušné Prahy? Vztahy budou napjaté.

Především Petr z Ostravy bude ze své náhradní manželky velmi nešťastný. Jeho velká láska k alkoholu během natáčení drsně narazí. „Fakt budu tvrdá, nedovolím ti vůbec nic,“ řekne mu upřímně Jana.

Janin manžel si mezitím s Renatou uvědomí, že alkohol mu víc bere než dává. Bude po deseti dnech v jiných rodinách všechno v pořádku? Dokáží manželé s láskou k alkoholu nadále fungovat nebo se jedné ze svých vášní budou muset vzdát? Uvidíte ve středu večer ve Výměně manželek.

Související články

Další články