Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Sranda skončila! Co řekla Mašlíková na to, že ji Nova stáhla kvůli Říbalovu průšvihu?

Petr Říbal Hance Mašlíkové pěkně zavařil
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
Moderátor ranního pořadu Snídaně s Novou Petr Říbal (31), který si koncem března nechutně dělal legraci o uhořelých dětech v Rusku, si už v živém vysílání jen tak z něčeho srandu dělat nebude. Tím spíš, když jeho vtip byl nepatřičný. Spolu s kolegyní Hankou Mašlíkovou (35) na nějaký čas v pořadu skončili a Říbalova kolegyně rozhodně radost nemá. Celá je v tom nevinně a teď kvůli tomu přijde o peníze.

Redakce eXtra.cz oslovila oblíbenou moderátorku, která za Říbalaův průšvih teď trpí tím, že byla stažena z obrazovky. „Nechci se k té nešťastné situaci vracet. Je mi to celé líto, ale s Petrem jsme dvojice, tak se nás to týká obou. Snídaně s Novou je hlavním zdrojem mého příjmu na mateřské a věřím, že to tak zůstane,“ řekla Mašlíková a dále se nechtěla k věci vyjadřovat.

Co se tehdy stalo? Do Snídaně s Novou zavítal tiskový mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Měl hovořit na téma bezpečnostních podmínek a předpisů, které Rusové zřejmě porušili a zanedbali. Kavka mluvil o tom, že děti byly v kině zavřené. Neměly šanci před ohněm utéct. „Ty děti byly zamčené. Zamknout někoho do nějakého prostoru, to prostě nemůžete udělat. Tam musí být volné únikové cesty,“ uvedl na TV Nova Kavka. V tu chvíli mu do řeči skočil moderátor Říbal. „Martine, máte děti? No, tak někdy je přece musíte někam zavřít. Aby byl klid,“ začal se smát Říbal. Mluvčího Kavku tímto typem humoru velmi zaskočil, znejistěla také Říbalova kolegyně Hana Mašlíková (35). Opravdu šlo o velmi nevhodný komentář.

Aktuálně se vedení pořadu k věci postavilo tak, že oba moderátory na čas stáhlo z obrazovky. Ovšem Mašlíková je v tom nevinně a za Říbalovu prořízlou pusu to pořádně schytala.

Související články

Další články