Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Špulení rtů už nefrčí, je tady nový trend: Naučte se tvářit jako slavné krásky

Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
Celebrity na každé fotce vypadají nádherně. Jak to však dělají? Dnes už není v módě špulit rty jako kačer, momentálně je na sociálních sítích oblíbený výraz fish gape. O co se tedy jedná a jak tohoto výrazu docílit? Pokud si osvojíte tuto metodu, budete na každé fotce zatraceně sexy!

Selfie trendy se vyvíjejí jako všechno jiné a postihly všechny uživatele sociálních sítí. Před několika lety to bylo tzv duckface, kdy se rty špulily do neuvěřitelných rozměrů. Nyní je žhavým trendem metoda fish gape.

Fish gape vznikl ze spojení slov ryba + okounět, což se dá považovat za vcelku přesné. Stačí se jen podívat do objektivu, jako byste byli po lobotomii. Ano, i takto směšně může ze začátku toho nacvičování výrazu vypadat.

Cílem je protáhnout obličej, aby vypadal co nejštíhleji. Každá celebrita to moc dobře ví, takže je to pro ně naprosto klíčové.

Dalším krokem je naklonit mírně hlavu, vcucnout tváře a svůdně pootevřít ústa. Ústa nesmí být otevřená moc, jinak budete vypadat jako blázen. Stačí jen trochu, tak, aby byly vidět zuby. Pokud k tomu přidáte smyslný pohled očí, máte zaručeně vyhráno!

Pokud budete doma trénovat, za chvíli budete na fotkách vypadat jako slavné hollywoodské hvězdičky! Ovládáte tento trik?

Související články

Další články