Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Šprýmař Karlos: Lela ode mě k MDŽ dostala kaktus, doufám, že můj jasný vzkaz pochopí!

Karlos Vémola nabízí prohlídku jeho domácí Zoo za deset tisíc. Část výdělku jde na dobrou věc. Někteří jeho sledující to ale špatně nesou a na Karlose se snesli s vlnou kritiky.
Zdroj: Foto s povolením Karlose Vémoly
Jednoznačný vzkaz
Zápasník MMA Karlos Terminátor Vémola (35) se rozhodl si ze své drahé polovičky pořádně vystřelit. Když prý chcete ženu líbat, kupte jí růži. Jenže Lela (31) od svého movitého bijce dostala kaktus. Karlos jí tím poslal jasný vzkaz!

"Samozřejmě musím jet koupit nějaký kytky, protože je MDŽ. Takže pánové, nezapomeňte na svoje lásky. Včera dávali ve zprávách, že nejprodávanější kytka je tulipán. Lela říkala: Já jsem tulipány nikdy nedostala a ony náhodou tulipány jsou nejlevnější, takže já zajedu koupit tulipány, ušetřím a Lela bude mít radost," chlubil se svým plánem během tréninku zápasník MMA Karlos Vémola. "I přestože já Lele věčně kupuju stovky, možná i tisíce růží, ve zprávách dávali, že nejprodávanější kytka v Čechách je pořád tulipán," dodal vtipně Karlos, který za růže pro Lelu utratí skutečně nemalé peníze.

"Lela si posteskla. Nelenil jsem, běžel a Lele jsem koupil krásný tulipán," pochlubil se Karlos se třemi tulipánky v růžových a bílých barvách. V květinářství ale něco zaujalo jeho pozornost: "V tom květinářství bylo napsaný, že pokud chcete ženu něžně objímat a hladit, kupte jí tulipán. Pokud ji chcete něžně líbat, kupte jí růži. No tak jsem Lele koupil kaktus a snad to pochopí. Krásný MDŽ!"

"Pochopila!" zareagovala téměř okamžitě Lela. "Moje MDŽ bylo letos skutečně výjimečné, protože jsem poprvé v životě dostala tulipány, ze kterých mám velkou radost, a aby toho nebylo málo, dostala jsem kaktus. Vytvářím si vztah s kaktusem, budeme určitě kámoši. Potom jsme s mým mužem doma trošku pokaktusovali, a aby toho nebylo málo, můj muž zase triumfoval," vychloubala se Lela, která dostala kromě květin ještě dáreček značky Cartier. Karlosovou kreativitou se tedy můžou inspirovat stovky mužů, kteří si chtějí u svých poloviček vydobýt trochu toho večerního "pokaktusování".

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy