Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Šprýmař Depp se v sále neudržel a ukradl mikrofon. Diváci šli do kolen

Johnny Depp přijel představit svůj nový film.
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
vtip

Pátek ve Varech jednoznačne patří Johnnymu Deppovi. Právě ten přijel na festival uvést svůj nový snímek s názvem Hrnec zlaťáků: Pár drinků s Shanem MacGowanem, který produkoval. Diváky dokázal odzbrojit hned dvakrát. Nejen že se naučil dvě slova v češtině, ale ve Velkém sále předvedl i krátký žertík.

Den D je tady. Johnny Depp se před několika málo hodinami objevil na červeném koberci před hotelem Thermal. Ve velkém sále pak uvedl snímek Hrnec zlaťáků: Pár drinků s Shanem MacGowanem. Jen co se na pódiu americký herec objevil, následovala půlminutová ovace.

„Děkuji vám mnohokrát za to, že jste se přišli podívat na mimořádný film o mimořádném, jedinečném talentu. Je to jeden z mých hrdinů a myslím si, že je to básník, jehož básně budou lidé číst ještě za dvě stě let, tedy pokud tady ještě budeme. Takže ještě jednou děkuji mnohokrát za to, že jste přišli,“ řekl Johnny Depp před začátkem promítání.

Vtipálek Johnny

Je známo, že je hollywoodský herec velký šprýmař, a tak se neubránil a vytrhl z nástavce mikrofon, který si pak schoval do saka. Mimikry, které přitom udělal, pobavilo všechny lidi v sále.

Další hvězdy ve Varech

Na festival do Varů ještě dorazil známý americký herec Ethan Hawke (50), který hrál třeba ve filmech Před úsvitem, Společnost mrtvých básníků, Sedm statečných nebo Sinister. Kromě Johnnyho Deppa se na tomto ročníku ve Varech objevil i anglický herec Michael Caine (88), který si zahrál třeba ve snímcích Temný rytíř, Batman začíná, Mládí, Počátek či Podfukáři.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy