Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Sprostý porotce Vojta Dyk: O svých soutěžících mluvil jako o PRASATECH A KRÁVÁCH!

Zdroj: archiv TV Nova
+ Dalších 50 fotografií
The voice
Krav a prasat se dočkali diváci televize Nova, kteří v neděli sledovali pokračování pěvecké show The Voice Česko Slovensko. Tentokrát na ně čekala první epizoda takzvaných KO (vyřazovacích) kol. A porotce Vojtěch Dyk (33) se před kamerou hodně rozvášnil. Několikrát použil přirovnání, které spíše patří do zoologické zahrady, než do televize.

„Máš hlas jako prase.“ či „Máš hlas jako kráva.“ – to byla přirovnání, kterými vychvaloval Vojta Dyk své ovečky… Talentovaný porotce zapomněl, že přirovnat někoho, jako že má hlas jako zvon, či hlas jako Karel Gott je do pěvecké soutěže mnohem vhodnější. Ale Vojtu má každý rád a diváci mu jeho drobná selhání jistě odpustili.

Soutěžící opět předstoupili před všechny kouče. Pouze kouč, který má soutěžící v týmu rozhodl, jestli bude pokračovat dál nebo jeho cesta za snem končí. Tentokrát šlo o „koně“ Vojty Dyka…

O postup do dalšího kola bojovala i talentovaná zpěvačka a studentka konzervatoře Viktoriya Michsenko, která měla těsně před svým vystoupením ve The Voice Česko Slovensko malou nehodu, a proto musela na pódium přijít s berlemi. Jak sama uvedla, nehoda se jí stala během venčení svého štěňátka, kdy uklouzla po psím exkrementu jiného pejska a vyvrtla si kotník. Když tuto situaci popisovala koučům, jen málokdo zachoval klidnou tvář. A opět došla řada na Vojtu Dyka, který předvedl svou vytříbenou slovní zásobu. Mezitím, co se všichni vyhýbali vulgarismu, Vojta Dyk nasadil vysokou laťku. „Prostě si šlápla do psího ho*na,“ okomentoval Vojta úraz soutěžící.

Díl, kde už začalo jít do tuhého a létala peprnější slovíčka, opět televizního diváka ze židle nenadzvedl. Největší emoce to ale byly pro Terezii Ondičovou, zmiňovanou Viktoriya Michsenko, Kristínu Debnárovou, Annettu Kolkovou a Davida Baloga – ti už se totiž do dalších kol nepodívají. The Voice Česko Slovensko v dalším týdnu pokračuje v neděli večer. Mnozí doufají, že půjde o více emotivní podívanou. Nechme se překvapit!

Související články

Další články